Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

29 Eylül 2012 Sivrice Balık avımız.

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında Orhan Küçükbiçmen tarafından paylaşıldı.

1. Orhan Küçükbiçmen

Orhan Küçükbiçmen Daimi Üye

29 Eylül 2012 Sivrice balık avımız. Mert kardeşim ile. :)

Her denize açıldığımda içimi bir ferahlık kaplar, ilk başta benim için en önemli olay denizde olmak sonra eğer yanımda bir dostum bir kardeşim varsa onula da beraber balık avı yapıyorsak bu av ve oltamıza takılan balıklar bizleri mutlu ediyorsa, adama sorarlar Allahtan daha başka ne istersin diye. :) :) :)

Her zaman olduğu gibi biraz sırtı avı denedik ilk vuruşu Mert kardeşim aldı balıkta oltasına geldi ama ne yazıkki bir anda oltası boşaldı ve balık bedenden takımı kopardığını , patlattığını gördük, biraz üzüldük ve o kaçan balığı aramaya başladık ama maalesef o kaçan büyük balığa tekrar rast gelemedik.

Mert kardeşimin getirdiği çok güzel karides yemlerinin yanına benim sardalyalarımı koydum ve yemliye başladık.
    Acemi balıkçıyı Sivrice gördü......ne acemisi beeee adam bizlere nal toplattı, helal olsun sana sevgili Mert kardeşim. :) :) :)
    Benim kerterizim de güzeldi diğer bütün tekneler yanımızdan ayrılmadılar, günün balıkçısı Mert Parlak kardeşim Bürsa'dan. :) :) :)
    İşte günün fotoları, sevgiler hoşça kalın. :) :) :)

Not : Sevgili Misafir balıkçı kardeşlerimiz bizleri izlediğiniz balıkçı sitelerine üye olun, ben de sizlerden küçük te olsa bir selam bekliyorum ve sizlerle tanışmak istiyorum, amatör balıkçılığı daha kuvvetli bir sivil toplum örgütü haline getirelim denizlerimizi ve balıklarımızı korumak ve kollamak için hep beraber mücadele edelim derim.......

[img width=450 height=600]http://i48.tinypic.com/kbevjn.jpg[/img]

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. bahadir37

bahadir37 Aktif Üye

Tebrikler Orhan abi sen avlarını her zaman beğeniyorum özellikle sırtı avlarını

4. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Denizde olmak güzel,
    Gerisi zaten boş

5. Orhan Küçükbiçmen

Teşekkürler Bahadır kardeşim, ben de sizlerle paylaşmaktan çok mutlu oluyorum.:):):)

6. Orhan Küçükbiçmen

Çok teşekkürler Şeref kardeşim, dediğin gibi zaten ben denize çıkmadan çok zorlanırım.
    Sevgiler hoşça kal.:):):)