Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

3,60 seastar ahşap tabanlı bot sorunları

Konu, 'Botlar ve Bot Motorları' kısmında endoo tarafından paylaşıldı.

1. endoo

endoo Yeni Üye

Selamlar. 3,60 seastar ahşap tabanlı bir bot aldım. 4 kişi balığa çıkmak ve gezmek için kullanacağız. Tabii sorunlar aldıktan sonra başladı. Sizlere birkaç sorum olacak.
    1- Botu site içinde deniz kenarında bırakmayı düşünüyorum. ama çalınmasın diye nasıl bir kilit sistemi kullanmalıyım. her seferinde şişirip taşımak çok zor oluyor. bırakmayı düşündüğüm yerde toprağa gömülü demirler ve birkaç tane daha fiber tekne duruyor.

2- botu sürekli şişirip indirmek botu bozarmı?

3- alırken çapa ve ip yoktu. kaç kglık çapa ve nasıl bir ip almalıyım?

Yardımlarınız için teşekkürler.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Turuncu

Turuncu Aktif Üye

Caldirma rekortmeniyim ama calanlar hep yakalandi bot onlara da yar olmadi arada biz zarar gorduk neyse her iste bir hayir vardir.

1- %100 calarlar hic kurtulus yok. Sabaha kadar ustune bina bile yaparlar.
    2- Hic bise olmaz rahat ol.
    3- Hangi sehirdesin bilmiyorum ama en ucuz capa IST. BAHause markette olanlar ip de var batan tip ip alirsin 1.5 kiloluk capa isini rahat gorur 10 lira falandi galiba 60 metre de ip alirsin tamamdir.

Denizden cikinca botu tasima icin bir cozum var artik. Internette av marketlerde 50 cm civarinda hazir ayakli tekerlekler satiliyor. Bu tekerleklerin aparatlari motorun sagina ve soluna takiliyor vida ile denizle isiniz bittiginde bu yerlere portatif tekerlekleri takiyorsunuz suyun icinde bir kiside onden cekiyor istedigin yere havaya kaldirmadan el arabasi gibi cekiyorsun. Cok rahat bise. Motoru cikartmaya bile gerek yok. Romorksuz arabaya bile baglaniyor arabayi dusuk hizda surerseniz sorunsuz olarak tasiniyor.

ime botlar iin tama tekerlei TEKNE MALZEMELER - ime bot aksesuarlar AVmarketi.com

Aman cok dikkat 4 kisi fazla geldi 3.60 'a mutlaka can yelegi giyin balik avlarken denize falan duserseniz 100 gr. kursun bile dibe cekiyor.