Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

3 aralık çarşamba balık avım

halimyildiz

Daimi Üye
Adı
halim yildiz
Masallah guzel baliklar afiyet olsun

baysal

Aktif Üye
Adı
gökhan
Öncelikle tebrikler.birde sorum.olacak bend boğazda surf e yeni başladım daha doğrusu baslayacam bu gün bogqzdqydım benim bebe diye tabir ettiğim balıklqrdqn başka bir şey cıkmıyo sizin bir yorumunuz dikkatimi çekti rapala boyutunu arttırarak daha büyük balık alma olasılıgımız varmı yoksa ben boğaz setımı sanırım.sqtqcam

adbakt

Aktif Üye
Adı
Adil
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Yavuz tebrikler... ben seni hep Karadeniz'de bir yerden yazıyorsun sanıyordum, yanlış mı hatırlıyorum, yoksa iki mekanın mı var?

γavuz

Daimi Üye
Adı
yavuz
tşkler arkadaşlar..bereketliydi avım / ilk baysal abime cvp verim.. abim rapalanın boyu büyüdükçe görünürlükde artıyo hemde balık boyutuda fark edilir derecede deyişiyor..ufak rapala mesela görüyom 4/5 cm atıyorlar arkadaş deniz zati puslu birde ufacık rapala anca balıgın 50 cm yanından gecicekci takip edip saldırsın çok zor sizlere tavsiyem boğazda en aşşa 9 cm rapala atın vede canlı renkler kullanın fosfor yeşili,cingene pembesi,altın sarısı,gümüş rengi vede beyaz renklere özen gösterin..birde baysal abi boğazda kendine bir yer edin kısaca orayı iyi tanı dibi nasıl nerde takılır nerde balık daha cok geziniyor dibi ortalama su kadar vs.. bana sor avlandıgım yeri ezbere biliyom kaç aydır takım verdiğim yok çok sükür anca midyeye sürtünür nebilim kayalıga sürter aşınır anca öyle koparsa kopar benim takım :D en önemli bir konuda durgun suda minumum 150 gr kurşun vede üstü akıntı varsa zati 200/250 grm allah ne verdiyse oke

adil abim ben karadenizden değilim istanbulda yaşıyorum lakin trabzonluyum ama ist da dogdum büyüdüm.. sık sık memlekete gider gelirim.. anne tarafının yarısı orda zati :D

γavuz

Daimi Üye
Adı
yavuz
IMG_20141204_185902.jpg

lüferde zor sıgdı mangala :p 04/12/2014 19:00
IMG_20141204_184820.jpg

bizim yigenlerde balıgın kafası olunca yiyemiyor töbe töbe :)

kalamarcı

Üye
Adı
Murat
Akşam akşam yaptığın işe bak. Konulur mu böyle resim.

Şaka bir yana afiyet olsun.

Kafalar mundar olmuş, yazık, bari kafaları yollasaydın bana, senin yeğenler uzaktan Trabzonlu herhal...

γavuz

Daimi Üye
Adı
yavuz
sende kafacı cıktın haa :p yahuu bizim yigenlerin bizlerle alakası yok beaaa zamane cocukları... kırmızı soğan kestim cocuklar bununla fena gider bakın bide roka vay arkadaş yok dayı güzel olmuyo diyo gelde cıldırma :)

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Güzel av olmuş.
Tebrikler

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN