Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

30 dakika süren av

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında spindoctor tarafından paylaşıldı.

1. spindoctor

spindoctor Aktif Üye

Birgün önce EczSerkan nickli Serkan abi haberleşip sabah gün doğumunda balığa gitmeye karar verdik. Sabah kalktığımda hava kapalı yağmurluydu gitsek mi gitmesek mi derken Serkan abiden mesaj geldi gidelim mi diye (ben istiyorum diye gitmek istemiş gitmeyelim desem dünden razı :) beni yokluyor) Bende Serkan abi gitmek istiyor kırmayayım diye gidelim dedim :) 10dk sonra buluştuk hava daha karanlık. Av yapacağımız bölgeye vardığımızda yağmur şiddetini artırdı biraz arabada oturduk sakinleşince inip denemeye başladık. Hiçbir hareket yoktu biraz daha denedikten sonra yer değiştirmeye karar verdik. 10km gibi bir mesafe gittikten sonra 2. avlakta daha ilk atış ilk balık. Serkan abi aldı arkasından ben çantalarımızı bütün eşyamızı bırakıp tek bir sahte ile arabadan inmiştik bu yüzden su üstü sahtemi yutan levrekten pensesiz sahteyi çıkarıncaya kadar Serkan abi 2. yi aldı durum 2-1. Bir yandan havanın giderek bulutlanması şiddetli yağmur uyarıları geliyor aklıma bir yandan sudaki levrekler gitme kal diyor. Böyle bir kararsızlık içinde 2. levreğimi alıyorum ben durumu eşitledik derken Serkan abi 3.yü alıyor :eek: yağmur gelmeden son bir şans diyorum ve skoru eşitleyerek günü bitiriyoruz. Sabah işe gitmeden yapmış olduğum bu avı bu günü sanırım bir daha unutamam. Aç gözlülük yapıp orda eminim daha çok balık alabilirdik. Gözümüz ruhumuz doymuş ağzımız kulaklarımızdaydı. Eve gitmekten başka ikimizinde bir düşüncesi yoktu. Toplamda yarım saat içinde 6 levrek almıştık bu bizim için bir rekordu. Balıkların en büyüğü 1,2kg geldi umarım daha iyileri sizlerin olur. Sevgi ve selamlar...

Mert Özer, selçukerhan ve KalamA bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. cankar_34

cankar_34 Üye

tebrikler güzel av :) inşaallah bizede nasip olurlar

4. Levreka

Levreka Aktif Üye

Süper. .. Marketten alışveriş yapar gibi olmuş :D

5. karaelmasli

karaelmasli Aktif Üye

tebrikler.burdan okuyoruz.bu balığı yıllarca tutamayanlar var.nedendir bilinmez balık hep olmadık zamanlarda ve ummadığımız anlarda geliyor nedense.daha güzelleri rastgelir inşallah...

spindoctor bunu beğendi.
  6. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Tebrik ediyorum böyle sık ve basarılı avlar yapabilmeniz çok güzel , keyfiniz daim olsun tadını cıkartın bol bol :)

spindoctor bunu beğendi.
  7. spindoctor

spindoctor Aktif Üye

Bunlar hergün yaptığım avlar değil yanlış olmasın lütfen bu kadar balığı hiçbir bünye yemez :D ben yiyeceğim kadar avlanırım yeni balık yediysem avlanmaya giitmem, buza balık stoklamam :) herzaman en tazesini yemekten yanayım.
    Fotoğrafları hikayesi ile olsun daha iyi durur diye parti parti yüklüyorum hepsini bir anda yüklemenin paylaştığımız hobi açısından keyifli olmayacağını düşünüyorum.

Saygı ve sevgilerimle...

KalamA bunu beğendi.
  8. HastaRuH

HastaRuH Daimi Üye

Maşallah. Harika av olmuş.

Tapatalk aracılığı ile gönderildi

9. Ahmet R. ÖZDEMİR

Ahmet R. ÖZDEMİR Daimi Üye

bilir bu işi ali kardeşim :)

spindoctor bunu beğendi.
  10. KalamA

KalamA Daimi Üye

Tebrik ederim Ali, güzel bir ekip olmuşsunuz Serkan abiyle :) En güzelleri rastgelsin...

spindoctor bunu beğendi.
  11. Escarpen

Escarpen Üye

Ellerinize sağlık güzel ve hızlı bir av güncesi olmuş tebrikler