Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

31.08.2014 Marmara Adası

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında AbdullahS tarafından paylaşıldı.

1. AbdullahS

AbdullahS Aktif Üye

Öncelikle herkeze merhaba. Hazır iş için adaya gelmişken ve Tekirdağa dönüş günü uzamışken bi av yapalım dedim. Sabah suyunu kaçırdık bişi çıkmaz ama gene gidelim dedik öğlen saatini biraz geçmişti başladık yer aramaya. Malum havada çok fırtına var nereye baksak üstünde durulabilecek heryer dalga alıyor. Bi koy gibi yer bulduk daha az dalga alan bi yer kurduk takımları başladık at çeke. Sahteyi ilk suya atışımda bi kıpırtı yoktu neyse çektim 2. Atışımda tam kıyıya 50cm kala balık yandan daldı su üstünde gördüm hayvanı tam o sırada kuvvetli bi dalga geldi ve yıkandım :) tabi bu esnada paşa arazi :) soyundum o heycanla bi kaç atış daha yaptım ama tık yoktu hava iyice patladı 2 kez daha ıslanmış oldum neyse karşı kıyıya gecelim dedik ve geçtik. İlk atışımda tam kıyıda atladı balık ve aldım. Bi kaç atıştan sonra yavaş yavaş merayı dolandık ve bi tıkırtı daha oldu bi balık daha aldık. Tabi neyin nesi bilmiyoruz bu balıklar. Telefon çekmediğinden araştıramadık daha sonradan baktığımız kadarı ile Hani Balığıymış. Takriben 35cm üzeriydi balıklar. Yaklaşık olarak 1 saat dolandık merada sayısız takip aldık ama balık alamadık inşallah yarın sabah suyuna alırız :) alırsak haberini alttan geçerim :)

Ekli Dosyalar:

TekAdam bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

levrek yokmu HANİ :)

4. AbdullahS

AbdullahS Aktif Üye

Alamadık abi ya . 3 sahtem heba oldu ilk yerde telefonu kurtardım Allahtan peçeteye sarıp sıcak yere koyunca düzeldi :) yarın sabah suyuna ava kaldığımız yetden devam inş alacağız bu sefer. Bu arada senin balıkta fenaymış abi :)

5. alisami

alisami Aktif Üye

Tebrikler. Islak ama keyifli bir av olmus :).

AbdullahS bunu beğendi.
  6. AbdullahS

AbdullahS Aktif Üye

Bi söz vardır her balıkçı bilir bi taraf ıslanmadan balık tutulmazmış :)

7. agartan

agartan Moderatör Yönetici

O Hani'lerin çıktığı yerlerde boşuna uğraşma..
    Başka bir yer bul kendine.. :)

8. murat250471

murat250471 Aktif Üye

Güzel av olmuş kardeşim. TEBRİKLER.

AbdullahS bunu beğendi.
  9. AbdullahS

AbdullahS Aktif Üye

Hani lerin çıktığı yerde 1 levrek gördüm zaten abi oraya hakim balık Hani gözlemlediğim kadarıyla. Diğer koyda vardı levrekler ama kuru gürültü hep...