Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

360° Mağaza Turumuz Başlamıştır !!!

Konu, 'Genel Konular' kısmında Nursal YENİ tarafından paylaşıldı.

1. Nursal YENİ

Nursal YENİ Üye

360 derece mağaza turu için Tıklayınız ===> incecizgi.net

İnceçizgi Kadıköy Mağzamızın açılması ile birlikte , mağzamızı ekranlarınıza kadar getirdik. İsterseniz yön oklarını takip ederek her katı gezebilir , her ürünü inceleyebilir , isterseniz mağzamızın dış cephesine bakmak için sokağa çıkabilir , bu gezintiden biraz yoruldum dersenizde yeşil ve mavinin bir arada olduğu arka bahçemizde biraz dinlenebilirsiniz. Son olarakda bu turuda eksik olan bir bardak çay , bir fincan kahve içmek içinde sizleri mağazamıza davet ediyoruz :).

Saygılar

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. İsak

İsak Aktif Üye

Tebrik ederim mağazanız çok güzel olmuş. İşi mağaza ve market ekipmanları , hobisi balık olan biri (ben) için daha güzel bir kombinasyon olamaz herhalde. Yolum düştüğünde mutlaka mağazanızı ziyaret etmek istiyorum.

Umarım işleriniz çok iyi giderde yeni mağazalarda açarsınız.
    Fiyatta anlaşabiliriz anlaşamayız o ayrı konu ama en azından projesini çalışmak bile bana büyük zevk verir ..

Bu arada madem Sarıyer tarafındansınız, İstinye, Yeniköy veya Sarıyerdede bir mağaza açsanızda bende karaköy veya Üsküdara gitmekle uğraşmasam :)

Bol kazançlı günler dilerim

4. özcan bolat

özcan bolat Daimi Üye

işte budur:harika: tebrikler

5. Nursal YENİ

Nursal YENİ Üye

İyi dilekleriniz için çok teşekür ederiz,: Fiyatlarda balık sevdalılarına her konuda yardımcı oluyoruz merak etmeyiniz :) Yerimiz kadıköyde :) ben sarıyerde oturuyorum, ama neden olmasın sizlerin sayesinde daha iyi yerlere gelirsek türkiyenin her tarafını ince çizgi mağazaları ile donatabiliriz :)

Saygılar

6. Nursal YENİ

Nursal YENİ Üye

Teşekür ederiz :)

Saygılar.

7. İsak

İsak Aktif Üye

Fiyatlarda anlaşırız , anlaşamayız sorun değil derken sizin müşteri benim satıcı olmanız durumundan bahsediyordum :) Bir sonraki mağazanızın veya mağazalarınızın raflarını yapmaya talibim anlamında :)

Umarım zincir hale gelirsinizde herkese ulaşırsınız.

Saygılar

8. reisbey

reisbey Üye

çok güzel ve ince düşüncelerle hazırlanmış bir teşhir ve satış yeri.yolum düşerse mutlaka uğramak isterim..
    incecizgi.net sunumunuzda çok güzel olmuş..
    hayırlı kazançlar diliyorum.

9. guray.85

guray.85 Aktif Üye

Ben kendi düşüncemi söylemek istiyorum;
    Acemi olarak başladıgım balık sevdam'da şuan çok ıyı seviyelere geldım bunlardan tabıkı zorluklar cektık özellıkle malzeme açısından anadolu yakasında oturdugum ıcın geniş çaplı A'dan Z'ye malzeme satan bır yer bulamıyordm ve sureklı uzaklara gıtme durumunda kalıyordum ama şuan okadar mutluyumki anlatmak mumkun değil ince çizgi adlı magazamız kadıkoyde acıldıgından cok mutluyum aradağım herşey burada vardı cunku sadece 1 kez gittim ve bırdahada bırakamadım bana çok tatlı bir bağımlılık yaptı sabah -akşam surekı gidiyorum sureklı guzel fıkırler ve cok guzel malzemeler alıyorm oltası olsun makınesı olsun hepsi süper ayrıca orada çalışan arkadaşlar konusunda uzman cok ıyı hepsi ne zaman gıtsem her derdıme derman oldular İNCEÇİZGİYİ KADIKOYDE BIZIM BULUSTURAN EMEĞİ GEÇEN HERKESE ÇOK TEŞEKKUR EDIYORUM ÖZELLIK BÜLENT BEY VE EKIBINE BENI BIR AİLE BİREYİ OLARAK KABUL EDIP YAKINDAN ILGILENDILER SAYELERINDE BIR COK KONUDA BILGIM OLDU HAYIRLI OLSUN TEKRAR VE ARADIĞINIZ HER ÇEŞİT MALZEME www.inceçizgi.net de saygılar..

10. Nursal YENİ

Nursal YENİ Üye

Çok teşekkür ederiz, Yolunuz düştüğünde mutlaka ince çizgi bahçemizde kahvemizi içmeye bekliyoruz.

Saygılar

11. Nursal YENİ

Nursal YENİ Üye

Çok teşekkür ederiz güray, yolu mağazamıza düşen tüm dostlarımıza aynı ilgiyi gösteriyoruz, her konuda elimizden gelen yardımları yapmaya devam edeceğiz, seni de aileden birisi olarak görüyoruz:) her gün bizi ziyaret ediyorsun bu ilgiye layık olmak için elimizden gelen ve daha fazlasını yapacağımızdan emin olabilirsin :)

Saygılar