Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

40kg/10gr Elektronik El Tartısı(Kantarı) 15 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yktug

Aktif Üye
Adı
İbrahim Yüksel
Ayni tartıyı Eminönü Ticaret Üni.karşısından Mercan'a çıkarken sağda birinci sokak içinde soldaki 2 nci dükkandan 10 tl.ye aldım.
Alırken pillerine dikkat edin.Bayat olabiliyor.
Selamlarımla..

Bahadır Sarıca

Daimi Üye
Adı
Bahadır Sarıca
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Sevgili Erkan,
Bilgilendirmen için teşekkür ederim. Av sunumlarında ölçü(m, kg) önem verdiğim bir konu olduğundan bu tartıdan edinmiştim ve kullanıyordum. Bahsetmiş olduğun gibi hata payı oldukça düşük, kullanışlı bir tartı.
Diğeri oldukça yıpranmıştı. Yedek olsun diye siparişimi verdim. Güzel fırsat. Daha öncekini 1-2 yıl önce çok daha fazlasına almıştım.
Sevgi ve selamlarımla...

furunotr

Daimi Üye
Adı
Haluk Pirinç
Ürünü ticari olarak kullanabilmek için Ölçü ve Ayarlar Kurumu denilen bir kurumdan belge alıp o şekilde ithal edebiliyorsunuz; ancak iş bununla bitmiyor; kullanmaya başlamadan önce hangi birimdi bilmiyorum cihaz yani tartının kalibrasyona girmesi ve malum yine bir harç, ücret v.s. ödemek ve bunu her yıl yinelemek gerekiyor...

Şunu da belirtmekte yarar var; eğer bu tip terazileri düzgün bir yere dengeli bir şekilde asmassanız yanlış tartabilme durumu mevcut; ancak doğru ve dengede kullandığınızda zaten belirtmişler 10 gr.; hadi bilemediniz 20 gr.lık bir sapma yapabilir; tabii zaman içerisinden bu sapma artabilir....

Üstüne marka basılmış olsun olmasın bu emsal terazilerden bir adedini Tahtakale Kantarcılar'dan sanıyorum 30 TL.civarı bir meblağa temin etmiştim 2 yıl kadar önce...

Gerçekten fırsat ürünü; ihtiyacı olan kaçırmasın...

Kantarcılar'dan 8-10 liraya alınabiliyor ise benim almış olduğum ürün veya benzeri değil o halde; plastik gövdeli birşey olmalı bu fiyatlara; bendeki tamamen metal gövde; maksimum 30 kg.tartabiliyor; ancak burada bahsedilen eğer plastik gövde ise bu ağırlıkları tartmayı düşünmeyin...

Moderatör tarafında düzenlendi:

ykbilen

Daimi Üye
Adı
SERDAR BİLEN
Ayni tartıyı Eminönü Ticaret Üni.karşısından Mercan'a çıkarken sağda birinci sokak içinde soldaki 2 nci dükkandan 10 tl.ye aldım.
Alırken pillerine dikkat edin.Bayat olabiliyor.
Selamlarımla..
Aynı yerden bende aldım çarşamba günü, belki aynı dükkan değildir ama, fiyat daha uygun ve ekranı mavi ışıklandırmalı gece karanlıkta dahi ekranı görebiliyorsun.
İstanbulda olanlar için bakmanızda fayda var derim. 8-10 tl ye alabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...