Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

48 SAAT Yayın Avı

BAYBORA

Daimi Üye
Adı
Murat
Tebrikler Abi çok güzel ve heyecanlı bir anlatım ve rapor olmuş:) İnşallah hedeflediğin yayını da yakalarsın biz de heyecanına zevkle ortak oluruz:)

Teşekkür ederim sevgili Selahattin.Hedef balığın daha büyüklerini geçen yıllarda aldım.Ama bu yıl iş yoğunluğuyla biraz geciktik.Gene de bir telafi raporu yazabileceğimi ummaktayım.Sevgiyle.

BAYBORA

Daimi Üye
Adı
Murat
Sevgili Murat,
harika bir anlatımla çok güzel zaman geçirmiş,harika balıklarla süslemişsiniz.
hedef balığını almanın an meselesi olduğunu tahmin ediyorum.
Daha güzel avlara,
selamlar.
Sevgili dostum,
Güzel dileklerin ve nezaketin için teşekkür ederim.Gönül dost meclisi arıyor.Balık bahane,hani bir gün olur ya birlikte olta atmak..işte güzel ihtimal bu.Sevgiyle.

BAYBORA

Daimi Üye
Adı
Murat
Tebrikler Murat
Harika bir av olmuş.
Merayı ve balığı tanımanın önemini de gösteren bir av olmuş.
Sevgili dostum,
Nazik yorumun için teşekkür ederim.
Balığğı ve merayı tanıyor olmak evet başlı başına bir avantaj.Ama ne yazıkki korkunç bir baskı altında meralarımız.Bir yanda koca koca iş makinaları ile ırmak yatağını ıslah adı altında DSİ nin olağanüstü katliamı sürüp gitmekte,öte yanda kum ocakları ve tırıvırı,germe ağ,dinamit gibi ekipmanları kullanan bir sürü haysiyetsiz ortalarda dolaşmakta.Ama ilerde daha iyi olacak,İçime böyle doğmakta.Sevgi ve saygıyla.

BAYBORA

Daimi Üye
Adı
Murat
Çok güzel bir av güncesi olmuş. Keyfiniz daim olsun. Yanlış hatırlamıyorsam yayın etinden yapılan mancık isimli bir yemek yemiştim, tadı hala damağımda.
Teşekkür ederim.,
Yayın çok lezzetli bir balıktır.Bir delikates.
Özellikle belli bir ağırlığın üzerindekiler kendi yağını da almış olur ki bu balığın en makbul olan tarzı şişte yapılanıdır.Yine mangalda da çok iyi olur ancak klasik usulde yağda yapıldığında lezzetinden çok şey kaybeder.Sevgiyle.

BAYBORA

Daimi Üye
Adı
Murat
Tebrikler keyifli bir günce olmuş.resimlerden anlaşıldığı üzere doğa bir başka güzel gecenin o zifiri karanlığında böcek,bücük,kuş vs..sesleri odun ateşinde yapılan çayı yudumlamak bir başka güzel.hedeflenen balıkta tutulmuş.daha ne olsun.en kötü gününüz böyle olsun.sevgiyle kalın selamlar.:harika:
Teşekkür ederim sevgili İrfan,
Hepimizi divane eden aynı haslet değil mi..?
Ne kadar az insan,ne kadar az kalabalık,ne kadar az medeniyet o kadar çok mutluluk.,
İsli demliğin arkadaşlığını pek az dostulukla kıyaslayabirim.Sevgiyle.

BAYBORA

Daimi Üye
Adı
Murat
Tebrikler. Raporunu keyifle okudum. Fotoğraflarını zevkle seyrettim. Ekibin eline sağlık. Daha iyileri ve irileri rastgelsin. Doğaya iade edilen balıklar adına da teşekkür ederim.
Sevgili Yaşar,
Herzamanki nezaketin ile yazdıkların beni ziyadesiyle gururlandırdı.Daha iyilerine kapımız açık ve umudumuz var.İEade ise boynumuzun borcu.Benim balığa çıkacaklarını umduğum bir oğlum ve bir kızım var.Onların yüzüne bakabilmek isterim.Sevgiyle.