Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

5.5.14 Bir Dişli de benden :)

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında sabriyazici tarafından paylaşıldı.

1. sabriyazici

sabriyazici Daimi Üye

Herkese selamlar uzun zamandır rapor açmamanın vermiş olduğu gazla tek olsun bizim olsun diyerek bu konuyu açmış bulunmaktayım :) dün ali ile konuşmamızda çıkan balıklardan bahsedip biraz muhabbet ettik ve denizinde gitmeyi düşündünü bildiğimden onunlada konuşup akşam gitmeye karar verdik ama nasıl olur nezaman olur o biraz karışıktı dün çalıştığımdan ne yanımda malzeme vardı nede kaçta çıkabileceğim hakkında bir bılgi ve nihayet iş bitmiş ve çıkmıştım önce denizle ayrılık çeşme durağında buluşup oradan metroya aktarma yapıp devam ettik derken gittiğimiz kartal dan bir önceki durakta metro arızalandı ve sonrakini bekleyıp yola devam ettik nihayet kartala geldik ama ters yönden çıkmışız :) bir telefon trafiği bir koşturma ve ali ile de buluştuk nihayet saat buarada 22.00 ye geliyordu ve hala yoldaydık gittiğimiz yer yakın bile olsa vakit vakit dir nihayet meraya geldik merada herkesin son zamanlarda rağbet ettiği ve bildiği yer malzemelerı kıyıya taşırken ali nin gözlerine takılan yerde yatan bir cüzdan dikkatini çekmesi ile sahibini aramaya başladık ben takımları açmaya çalışırken denizde telefon ile cüzdan sahibine ulaştı ve cüzdanı teslim etti bu arada takımlar açılmış yiyecekler yenmiş saat 23.00 a gelmişti ve biz daha yeni at çeke başlamıştık biraz çalıstıktan sonra bende bir yorgunluk bir üşengeçlik takımları topladım bir alinin yanındayım bir denizin yanındayım muhabbet ediyorum derken biraz denizin ekipmanı aldım yine devam ediyorum sonra yine mola :) yeter dedim geçtim alinin yanına orada biraz muhabbet al devam et dedi ver bakalım hadi bismillah at çek at çek hadi olum hadi canım tık yok derken aradan biraz zaman geçti ve zınk de ne olta ne makina hareket etti kitlendi kaldı lan derken sar sar yakındaydı zaten aldım kenara alır almaz hayvan kurtulup kayalardan düşmesin diye çöktüm üstüne bu arada parmakta bir batma ve yanma pantolonda da bir iki iğne mevcut balığın boğazını sıkıyorum parmaktaki iğne daha fazla gitmesin ete diye ali saolsun bir çekti iğneden kurtuldum çok şükür sıra geldi pantalona deniz deniz yok arkadaş adamı bağıra zorla getırdim yanıma gel şu iğneleri kurtar sen güzel halledersin dedim o da saolsun öylede yaptı bu arada da bukadar hengameye dayanamayan balık belki 12 13 cm lik bir gümüşü bütün olarak kustu ve nihayet balığıda iğneden kurtarıp ızdırabına son verdik böylelikle bu güzel balık uzun geçen balıksızlıktan sonra ilaç gibi geldi çok şükür daha güzellerinin herkese nasip olmasını dilerim selamlar saygılar arkadaşlar

emeği bol miktarda geçen Alırıza ve Deniz e teşekkür ederim

Yer pendik
    Takım sipin ama emanet bende bilmiyorum
    Sahte daiwa kod bılmıyorum

Bu arada denizin sipin ekipman ile de bir adet savager prey 12 falan limon yakaladım :D

pars, KalamA, harbyteam ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. frenist

frenist Aktif Üye

Maşallah Sabri abi, perşembenin gelişi çarşambadan belliydi. Beraber olduğumuz akşam olmasa da sonrasında paşayı almışsın. Eline sağlık. Daha güzelleri rastgelsin :)

sabriyazici bunu beğendi.
  4. bogaz_1905

bogaz_1905 Aktif Üye

Tebrikler, tek olmuş ama tam olmuş. Çok güzel bir balık. Devamı gelir inlşallah

5. OnuR67

OnuR67 Daimi Üye

Güzel balık abi daha iyileri rastgelsin

6. Fecri

Fecri Aktif Üye

Maşallah, hep rastgelsin.

7. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Guzel balik.
    Devamini dilerim.

8. sabriyazici

sabriyazici Daimi Üye

Saolasın cihan hep beraber rast gelsin teşekkürler

Teşekkürler devamı hepimize rast gelir umarım
    teşekkür ederim sizede rast gelir inşallah

Teşekkür ederim abi hep birlikte inşallah
    Teşekkürler furkan saolasın beraber olur inşallah

9. arifengin

arifengin Daimi Üye

Tebrikler devamida rastgelsin.

10. cengiz doğru

cengiz doğru Yeni Üye

Vay be Şakir abime bak be helal olsun abi daha iyileri de rast gelir inşallah

11. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Sabri
    Çok güzel bir lüfer yakalamışsın.
    Oranın balığı az ama boyutları güzel