Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

7 Kg Kuzu...Dogum Gunu Hediyem Buydu

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Sevgili Hüseyin,

Çok güzel bir rapor ve av maceralarınızı sevdiklerinizle birlikde bizlere sunmuşsunuz.

Yavrularınızla ve sevdiklerinizle ağız tadıyla nice avlar gerçekleştirmeniz dileğiyle.
Her zaman rast gelisin.

ercan1977

Üye
Adı
Ercan
Hüseyin Bey , extra extra super bir av sergilediğiniz bir gerçek.İnsan resimlere baktıkça , ağzı sulanıyor ve bizler bakıp geçiştiriyoruz.Başarılarla ve trofe avlarla dolu bir sene diliyorum.Bursa'dan kucaklar dolusu selamlar.Hoşçakalın , şen kalın...Herşey gönlünüzce olsun... ERCAN 1977 0Rh+ BURSA

Okyanusca

Aktif Üye
Adı
Huseyin Alp Arslan
Av güzel,çocuklar güzel,gök kuşağı güzel,balıklar güzel,deniz güzel.. Her zaman güzellikler sizinle olsun... Tebrikler rasgele...
Nazik dilekleriniz, ilginiz, alakaniz icin cok tesekkur ederim Hayri Bey,

Daha nicelerinde bulusabilmek umuduyla, saglicakla kaliniz.

Rast gelsin.

Okyanusca

Aktif Üye
Adı
Huseyin Alp Arslan
Hüseyincim bizlerle böyle güzel paylaşımlar yapmayalı uzun zaman olmuştu.Uzaklardan yazdığın senin raporlarının tadı bir başka oluyor.Hamdi kardeşiminde dediği gibi bundan sonra kendini özletme.Selam ve sevgiler.
Sevgili ve cok degerli Burak Abim , Ustadim ,

Nazik yorumunuz, kadir sinas dostlugunuz icin cok tesekkur ederim.Eskisi gibi zamanim bol degil.Muhtesem bir yogunlukta calisiyorum. Fakat gene de firsat bulunca sitelere giriyor olabildigince kim nerede ne yipiyor bakiyorum.Ancak bunlara mesaj yazmak bazen cok istesemde artik cogu zaman mumkun olamiyor. Balikcilik da bildiginiz gibi oldukca zaman isteyen bir ugras, baba olmakta.Is , balikcilik, aile babaligi, kiyisindan kosesinden yazarlik :)... Zaman yok abi inan bana.Ama gene de elimden geleni yapacagim.En azindan sizleri paylasimlarimdan mahrum etmemeye calisacagim.

Sevgili Abim, elindeki imrenilecek kadar guzel sinarit sana cok yakismis. Tebrik ediyorum. Durusunuzla, efendiliginizle, balikcilik askinizla cok takdir edip , saygi duydugum Abilerimden bir tanesisiniz.Daha nice paylasimlarda birlikte olabilmek umuduyla diyor, izninizi rica ediyorum.

Sevgiyle, saygiyla, saglicakla kaliniz.

Gonlunuzdekine rast gelsin.:)

Okyanusca

Aktif Üye
Adı
Huseyin Alp Arslan
Hüseyin'cim özlemişim raporlarını , okuyunca anladım ,okuyorum okuyorum okudukça, Avusturalya'da yaşanan maceranın parçası oluyorum .Çok zevkli bir rapor ellerine sağlık yüreğine sağlık,evlatlarına da maaaşşşaaalllah :),tebrikler, herhalde doğum gününde bundan daha güzel bir hediye almamışsındır şimdiye kadar ,ana vatandan sevgiler saygılar :):)
Sevgili ve cok degerli dostum Faruk,

Evet , gercekten doganin suprizi, akil alacak gibi degil, yani bunca tecrubemle soyluyorum, aslinda hayatta balik tutacagim, baligin gelecegine inandigim bir gun degildi.Bir gunde dort mevsimi yasadik.Zaten eger dikkat ederseniz, fotolarda elbiselerimiz sabahtan aksama inceliyor.:)Bu yuzden bu balik gercekten bana doganin dogum gunu hediyesiydi ve cok ozeldi.

Degerli yorumun, nazik dileklerin icin cok tesekkur ediyorum dostum.Daha nice paylasimlarda birlikte olabilmeyi umuyorum. Ben ve tum ekibim sana da Yeni Zelanda'dan sevgilerimizi, saygilarimizi, gonderiyoruz.Saglicakla kal dostum.

Gonlundekine rast gelsin.

Okyanusca

Aktif Üye
Adı
Huseyin Alp Arslan
Tekrar aramıza hoş geldiniz. Doğum gününüz kutlu olsun sevdiklerinizle nice güzel senelere..

Raporunuzu zevkle okudum Faruk abinin de dediği gibi maceranın parçası gibi hissettim kendimi güzel paylaşımlarınızın devamını dilerim.
Sevgili Sinan Kardesim,

Herseyden evvel "Hosbulduk"...Cok nazik yorumun icin cok tesekkur ediyorum...

Imzanda ki Mevlana (AS)'in cok guzel sozlerinden birini gordum. Muhtesem...

Daha nice paylasimlarda bulusabilmek uzere degerli kardesim.

Sevgiyle, saygiyla, saglicakla kal.

Dahasina rast gelsin.

Okyanusca

Aktif Üye
Adı
Huseyin Alp Arslan
Güzel anlatımınız ve belki de hiç göremeyeceğim bir coğrafyadan bizlere sunduğunuz fotoğraflar için çok teşekkür ederim.

Avlarınız hep böyle mutlu geçsin, doğum gününüz kutlu olsun.
Sevgili ve cok degerli Cagatay dostum,

Ilgine, alakana, nazik yorumuna, tebrigine ben tesekkur ederim.Umarim baska paylasimlarla da benzeri guzellikleri sizlere gosterme firsatim olur.Onlarda tekrardan bulusabilmek dilegiyle, saglicakla kaliniz.

Sevgiyle, saygiyla, gonlunuzdekine rast gelsin.

Okyanusca

Aktif Üye
Adı
Huseyin Alp Arslan
Sevgili Hüseyin,seni hepimiz özlemişiz.Harikulade bir rapor sundun bizlere.Ama bu raporun içindeki en güzel şey o iki güzel yavrun.Allah onları sana bağışlasın.Desene iki muhteşem balıkçı daha geliyor diye.Kutluyorum seni kardeşim.Avların hep böyle daim ve bereketli olsun.Doğum günün kutlu olsun.Hepinize kucak dolusu sevgiler..
Ahh sevgili Cahit Abim, Cok degerli Ustadim,

Ben seni hic ozlemedim. :)Cunku sen maasallah hic bos durmadin. Artik magazin kapaklarina kadar her yeri muhtesem balikciliginla kapladin ve inanin cogunu oyle veya boyle takip edebilme firsatim oldu.Ve butun bunlardan senin adina cok gurur duydum.Benim cok saygi duydugum bir buyugumsun. Cok renkli bir Abimsin.Bunu da zaten biliyorsun.

Hasretle kucakliyor, saygiyla ellerinden opuyorum.Nazik yorumun ve evlatlarim icin de cok tesekkur ediyorum.

Tekrar gorusmek dilegiyle saglicakla kal degerli Abim.

Gonlundekine rast gelsin.

Okyanusca

Aktif Üye
Adı
Huseyin Alp Arslan
Tebrikler
Harika bir av raporu olmuş.
Bu tarzraporlarla daha sık karşılaşmak dileğiyle..

Sevgili ve cok degerli Seref Abi, gorusmeyeli uzun zaman oldu...

Bakiyorum da agirliginizdan hic bir sey kaybetmemissiniz.:)Sizi her zaman ki nazik yorumlarinizdan taniyorum ancak nedense ben de boyle bir imaj yarattiniz.Ama bu seviyeli, sayginlik size cok yakisiyor.

Nazik yorumunuz icin cok tesekkur ederim.Elimden geldigince bu tarz raporlar gondermeye calisacagim.

Sevgiyle, saygiyla degerli Abim...Hoscakaliniz.

Gonlunuzdekine rast gelsin...

Okyanusca

Aktif Üye
Adı
Huseyin Alp Arslan
Öyle sahile kurban olayım. Fotoğrafı ve yazısıyla muhteşem rarporunuz için teşekkürler. Maceralarınızın devamını merakla bekliyorum. Hep rastgelsin.

Eyvallah Sevgili Akin,

Gordugum kadariyla sende kuzulari cok seviyorsun.Sanada dahasina rast gelsin ...

Nazik yorumun icin cok tesekkur ediyorum.Daha nicelerinde birlikte olabilmek umuduyla degerli dostum.

Sevgiyle , saygiyla, saglicakla kal...