Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

7 Kg Kuzu...Dogum Gunu Hediyem Buydu

balıkçıı

Daimi Üye
Adı
mustafa aras
Kan Grubu
O Rh Negatif
dogum gününüz kutlu olsun harika avlarınız ve anlatımınız hikayeler her şey muhteşem her daim rast gelsin

Okyanusca

Aktif Üye
Adı
Huseyin Alp Arslan
Muhteşem güzellikte bir yer, bir o kadar güzel aile ve arkadaşlar. Hepinize tebrikler. Keyifle zevkle okuduğum, ender güzel raporlardan birisi.
Bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Size, çocuklarınıza,arkadaşlarınıza ve ailenize selamlar sevgiler.

Daha güzelleri rastgelsin.
Sevgili Yasar,

Cok ozur dilerim mesajini cok gec gordum.

Nazik yorumun icin cok tesekkur ediyorum.Elimden geldigince sizlere layik olmaya calisan kapsamli, bir mesajla butunlesmis av roporlari hazirlamak da benim hobim oldu.Sizin gibi degerli dostlarimin ilgisi alakasi, nazik destegi bana daha iyisi icin guc oluyor.Sag olunuz.

Daha nice paylasimlarda birlikte olabilmek umuduyla,saglicakla kaliniz.

Evlatlarim ve butun dostlarimla size sevgi ve saygilarimizi gonderiyoruz.

Gonlunuzdekine rast gelsin.:)

Adı
FATİH DOĞAN
hüseyin abim balıkavi.net teki bazı haksızlıklardan ötürü oradaki üyeliğimi sonlandırdıktan sonra en çok senin raporlarını okumayı özlerim demiştim özellikle senin küçük balıkçılarla son yaşadığın raporunda resmen roman keyfi yaşamıştım neyse ki burada da varsın eksik olma abim avlarının ve raporlarının devamını bekliyoruz..

Okyanusca

Aktif Üye
Adı
Huseyin Alp Arslan
hüseyin abim balıkavi.net teki bazı haksızlıklardan ötürü oradaki üyeliğimi sonlandırdıktan sonra en çok senin raporlarını okumayı özlerim demiştim özellikle senin küçük balıkçılarla son yaşadığın raporunda resmen roman keyfi yaşamıştım neyse ki burada da varsın eksik olma abim avlarının ve raporlarının devamını bekliyoruz..
Sevgili Fatih,

Kusura bakma, mesajini yeni gordum dostum.

Her seyden evvel gecmis olsun.Ancak oluyor boyle seyler.

Bu sitemiz de cok degerli dostlarimizla doludur.Umarim onlarla mutlu ve samimi iliskiler kurarsin.

Nazik yorumun icin cok tesekkur ederim.Evlatlarim ellerinden oper.

Daha nice paylasimlarda bulusabilmek dilegiyle Sevgili Fatih...

Saglicakla kal...

Gonlundekine rast gelsin.:)

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrikler güzel bir hediye olmuş daha nice güzel avlara rastgelsin:)