Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

7 Mart Bakla Burnu Planı?

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında göcen tarafından paylaşıldı.

1. göcen

göcen Aktif Üye

Herkese mutlu cumartesiler,

Arkadaşlar arabayı değiştirdiğim için bir aydır balığa gidemiyordum. Niyahet araba geldi kurtlarım da iyice kabardı hem yeni arabayı denemek hem de at-çek için yarın (7 mart) bakla burnuna gitmeyi düşünüyorum. bölge ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar ne tür sahtelerin çalıştığını (popper, floating), yemli olarak ne kullanabileceğimi söyler mi?
    Aslında planlamadığım için için yemim de yok civarda satan yer varsa lütfen yazın. yoksa balıkçıdan alıp fleto takmayı düşünüyorum.

yardımınız için şimdiden teşekkürler.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Rast gelsin..

göcen bunu beğendi.
  4. harbyteam

harbyteam Daimi Üye

Bu sene bakla burnundan verimli bir av raporuna hiçrastgelmedim. Benim bir kac denememden de olumlu sonuç çıkmadı.. Ama asıl mesele yarinki hava durumu..
    Güçlû sayilabilecek bir yağış görûnûyor tûm gûn..ayrica bu yağışa 30-35 km araligindasert poyraz eşlik edecek.su yûkselecektir.bence oraya girmek cok cok riskli olur yarın.. Belki sol tarafı bir ihtimal olta atmaya mûsaade eder. Oranin da dogal yapisi gereği cok dikkatli olmakta fayda var taşlarin arasi dipsiz kuyu gibi.. Yemli işi hepten imkansiz. Kumsal olan koylari denemek daha mantikli bence. Dalga arasinda balik ararsiniz ;)

göcen bunu beğendi.
  5. göcen

göcen Aktif Üye

Fakir oynamaya kalkmış davul patlamış desenize. Yorumunuz için çok teşekkürler. Uyarınızı dikkate alıp daha dikkatli davranacağım. Gelin ata binmiş ya nasip demiş diyelim :)

Olmadı sultanköy tekirdağ yaparım.

harbyteam bunu beğendi.