Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

9 Mayıs Turna Avına

Şemsipaşalı

Aktif Üye
Adı
NİHAT SONGÜN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Haydi dostlar bu pazar turnaya gidelim..;) sabahtan yollara koyulalım yeşillikler içinden Terkos gölünün kıyısında kahvaltı yapalım. Takımları hazırlarken teknikleri paylaşalım. Sonra acılalım sandallarla akşamında belirlenen bir saatte toplanalım ne dersiniz ben ve arkadaşlarım (İbrahim bey ve iki komşum, belki İbrahim beyin kardeşi ) bence sayı biraz daha artarsa daha iyi olur derim.

coredon

Daimi Üye
Adı
FERHAT SARI
Ben pazarları hep çalışırım pazarları çalışmayıda çook severim :((
Size güzel avlar hep boğaz havası alıyoruz göl havası da almak lağzım gelir ama ben de zaman yok :((((

Cüneyt Hoca

Daimi Üye
Adı
Cüneyt YILMAZ
Bir hafta ertelesek olmazmı? Pazar günü malum ''Anneler Günü'' hem eşimi, hem Annemi , hemde kayınvalidemi ekersem sonum iyi olmaz.:eek:

BİROL

Daimi Üye
Adı
Birol
bu sene bol Turna var, tüm haberler bu yönde.
Kıyıdan avlanacak arkadaşlara önerim ABB'leri yanlarında olsun.Eğer Tayakadının
ilersindeki köprüden avlanacaksanız , JAndarma kovalıyor ordan, ABB kontrolüde yapıyor.

Şemsipaşalı

Aktif Üye
Adı
NİHAT SONGÜN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
bu sene bol Turna var, tüm haberler bu yönde.
Kıyıdan avlanacak arkadaşlara önerim ABB'leri yanlarında olsun.Eğer Tayakadının
ilersindeki köprüden avlanacaksanız , JAndarma kovalıyor ordan, ABB kontrolüde yapıyor.
Biz daha çok balaban koyundan sandal kiralamayı uygun görmekteyim. Önerilerinizi bekliyorum.

Şemsipaşalı

Aktif Üye
Adı
NİHAT SONGÜN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Nihat eğer gidersen senden detaylı bir rapor bekliyorum. Organizayonumuz için ön araştırma olur.
Mutlaka tutarsam rapor olacak geçen sene olmadı ama bu sefer hazırlıklar tam. İki adet kaşık kırmızı floşlarla hazırladım ve eşimin ojesi ile biraz rütüş yapıldı, iki adet meps hazır, iki adet rapala bunlarda kırmızı oje ile rütüşlendiler. Çelik tel vb. herşey hazırdır umarım.

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Mutlaka tutarsam rapor olacak geçen sene olmadı ama bu sefer hazırlıklar tam. İki adet kaşık kırmızı floşlarla hazırladım ve eşimin ojesi ile biraz rütüş yapıldı, iki adet meps hazır, iki adet rapala bunlarda kırmızı oje ile rütüşlendiler. Çelik tel vb. herşey hazırdır umarım.
İnşallah tutarsın. Ama tutamasan da raporunu bekliyoruz ;)

Şemsipaşalı

Aktif Üye
Adı
NİHAT SONGÜN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
OOOO herkes uyuyor galiba turnaya hevesli bulamadık mı nedir.:rolleyes: