Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

9 şubat bodrum güllük çıkıyoruz...

Konu, 'Gelecek Balık Avı Organizasyonlar ve Planları' kısmında KARINCA tarafından paylaşıldı.

1. KARINCA

KARINCA Aktif Üye

Çeşme tarafı yaptığımız verimsiz avlardan sonra biraz maddi sınırları zorlayarak iyi bir kaptandan 9 şubat pazartesiye bordum güllükten yer ayırttık, izmirden gidiyoruz, ağırlıklı olarak çipura yakalamayı düşünüyoruz, grubumuzun yaş ortalaması 45 civarı olup katılmak isteyen olursa lütfen mesaj atsın...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Horozbina

Horozbina Daimi Üye

Güzelmiş karar veremedim, ancak yaş ortalaması sınırını görünce beni almayacağınızı düşündüm.:)

Şaka bir yana kontenjanda kaç eksik var.

4. KARINCA

KARINCA Aktif Üye

Yaş ortalaması sınırı diye birşey yok , katılmak isteyen heryaş grubu gelebilir tabiki , yaş ortalamasını yazdım çünkü ne işim var yaşlı başlı adamlarla balıkta diyebilir ki hepsi çok iyi sohbeti güzel insanlardır, biz 4 kişi kesinleştirmiş durumdayız tekne sabit fiyat 500 e çıkıyor 10 kişilik biz katılan olsada olmasada gidiyoruz ancak hem maddi yükü paylaştırmak adına hemde yeni insanlarla tanışmak adına bu başlığı açtım...

5. KARINCA

KARINCA Aktif Üye

Grubumuzda 60 üstü iki emekli albayımız var , ortalamayı ben düşürüyorum biraz :)

6. weasel

weasel Aktif Üye

Bulent kardes uzme tatli canini benim yazlik gulluk iassosta sahilde guzel mekanlar var oturur senin ates suyunu dover dururuz istersen evin balkonundann durbunle ne oluyur ne bitiyor izleriz yok olmadi diyorsan benim tekne sahilde indirir peslerinden kaynak oluruz nasilsa baligin adresi bende nokta vuruslari ile iki uc saatte baligi indirir doneriz.

coner ve Hamdi bunu beğendi.
  7. senihcan

senihcan Daimi Üye

Mehmet abi sendemi gidiyorsun ava :) Bu arada havalara baktınızmı o gün için gerçi o haftanın çarşamba perşembe günü belli olur o da yinede accuaweatherdan bir bakın. Bülent abi ben geliyorum derse belki bende 1 gün izin alıp kaçabilirim :)

8. weasel

weasel Aktif Üye

Senihcan ben aslinda martta oradayim Bulent kardesime espiri olsun diye yazdim aslinda bir gun icin o yola gidilirmi bilmem ama izmirden olsa hakkaten gitmeye deger.