Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Abilerim bir kamış alıcagımda yardımcı olurmusunuz

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Neden nesi var albanın

Ogulcan

Yeni Üye
Adı
Oğulcan peçıkmaz
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Nolduda bir önerin varmı aynı fiyatlarda

zokacı

Daimi Üye
Adı
nejdet
albastarın 10 kamışından 9 u ne yazıkki 1 hafta dayanmıyor hani bütün çürük kamışlar sinoptaki bayileremi denk geliyor meraktayız doğrusu 100 tl civarı kamış düşünenler lineaeffe alsınlar burada kimse albayı almıyor

OMER77

Aktif Üye
Adı
ömer faruk
Kan Grubu
B Rh Negatif
yani yerli bi markayı kötülemek istemem ama albastardan bi cacık olmaz :D ancak 10 kilo dedin diye aklıma geldi lineaeffe nin di sanırsam 10 kilos curve isimli bi kamışı var bilmiyorum ne kadar doğru kullanan gördüm güzel kamış ama kimsenin 10 kiloluk balık çektiğini görmedim bu arada bu söylediğim kamışta surf..

OMER77

Aktif Üye
Adı
ömer faruk
Kan Grubu
B Rh Negatif
yani yerli bi markayı kötülemek istemem ama albastardan bi cacık olmaz :D ancak 10 kilo dedin diye aklıma geldi lineaeffe nin di sanırsam 10 kilos curve isimli bi kamışı var bilmiyorum ne kadar doğru kullanan gördüm güzel kamış ama kimsenin 10 kiloluk balık çektiğini görmedim bu arada bu söylediğim kamışta surf..
spin de varmış bu kamıştan ancak senin dediğin gibi 100 liraya bitmez hacı abi o iş sen 2. el kovala benim sana nacizane önerim =)

zokacı

Daimi Üye
Adı
nejdet
üstünde yazılı çekerlere fazla güvenmemek lazım parçalı kamışlar daha sağlam oluyor yinede 10 kg yazıyorsa 3 kiloyu geçmemek lazım sanırım tabiki güçlü güvenilir kamışlar var paraya kıyarsan 100 tl 200 tl verip kırılmaz kamış alınmaz

Ogulcan

Yeni Üye
Adı
Oğulcan peçıkmaz
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Herkese teşekkür ederim saolun abilerim

eylmz

Daimi Üye
Diğer markalarda olduğu gibi Alba Star'ında çok güzel kalmışları var kamisin iyi olması icin illa fiyatının 1000 tl ve üzeri mi olması Lazım
Iyi bir Kullanıcının elinde bir çok kamış balık alır
Ayrıca bahsi gecen lineeffe in 10 kg kalmışlarının on kg ile test videoları var gerçekten doğru
Kamisin 10 kg kaldırması makinenin 20 kg çeker Değeri olması bunlar çok önemli değil Balığı kiyilatmasini bilene