Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

abu garcia 103 cardinal makinanın spine uygunluğu hakkında

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında poyraz tarafından paylaşıldı.

1. poyraz

poyraz Aktif Üye

elimde abu garcia 103 cardinal makinayı spinde kullanabilirmiyim görüşlerinizi almak isterim makina deviri 5:1:1 4 bilyalı hafifliğide uygun levrekte iş görürmü haftada 1 veya 2 kez balığa gitme şansım oluyor şimdideden yaptığınız yorumlar için teşekkürler makinada yaptığım değişiklik kol tutma kısmını elimi kavramadığı için modifiye ettim sadece[​IMG]

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. poyraz

poyraz Aktif Üye

Sizden değerli görüşlerinizi almak istiyorum cevap yazacak yokmu . kamış olarak okuma safina 2.70 10.36 atarlı spinde kullancam.

4. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Uygundur... Sadece sarımı nasıl örgü kullanılır mı? bu soruların cevabını da ancak siz kullanarak verebilirsiniz. Yoksa makine gayet güzele benziyor.

5. poyraz

poyraz Aktif Üye

Uluç abi bu makinada hiç örgü kullanmadım makinanın üzerinde okuma blufish 0.26 sarılı örgüde sarımı nasıl olur bilemem örgü işinede pek girmiyim diyorum örgüdeki vuruş zevki belki başka olur ama örgü bana biraz uzak kalıyo kuş gözü düğümü olur diye teşekkürler abi.