Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Abu Garcia combo diplomat Fly seti

Konu, 'Fly İle Balık Avı ve Teknikleri (Fly Fishing)' kısmında AsYmPtOtE tarafından paylaşıldı.

1. AsYmPtOtE

AsYmPtOtE Üye

Selamlar,
    Fly ile balık avı merakımı fena halde cezbediyor. :) Elimdeki birçok ekipman Okuma ve bu markadan oldukça memnun olduğum için Okuma Slv serisi bir set yapmak istedim ancak Cengiz balıkçılık dahil hiçbir yerde bulamadım. Aslına bakarsanız Fly ekipmanlar konusunda neredeyse hiç alternatif yok internet satışı olan mağazalarda.
    Motosiklet ile gezinirken birçok dere ve göl kenarından geçiyorum. Kompakt ve fonksiyonel gözükmesi sebebi ile aşağıdaki linkte bulunan ürün için bu konuda deneyimli üyelerimizin değerli yorumlarını almak istedim.

ABU GARCIA COMBO DIPLOMAT 904 #5/6 LH Fly Kamış Seti, Fiyatı 244,77 TL | SpotBalik.com.tr

Tabii ki gönlümde yatan aslan alabalık olmakla birlikte söz konusu balık için gidilmesi gereken avlakların uzaklığı sebebi ile daha ziyade yakala-bırak avlarında daha çok kullanabileceğimi düşünüyorum.

Bu set ile tatlı suda kasna, kızılkanat vs. tuzlu suda kefal benzeri yakala bırak avları yapılabilir mi?
    Bu seti deneyen üyelerimiz var mıdır?
    Alternatif ekipman ve temin yöntemi önerisi olan var mıdır?

Yorumları ile katkı sağlayacak herkese şimdiden teşekkür ederim...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Hürol1975

Hürol1975 Yeni Üye

Kalieli bir kamış yukarda bahseiğiniz tüm avlarda kullanabilirsiniz

4. M.Taha D.

M.Taha D. Daimi Üye

Fly disiplini çok karışık bir av stili.. Alabalığın yanında diğer balıklar olmaz gibi geliyor bana hele tuzlu suda kefal avı.. Kizilkanat, kasna vb. avlarda genelikle meps kasik silikon maket yem kullanılıyor fly disiplininde ise böcek benzeri tüylerle.. Nacizane fikrim biraz daha araştırmanız..

5. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

Forumda satan bile vardı sanki