Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Acemi balıkçılık

Konu, 'Tanışalım' kısmında y_emreince tarafından paylaşıldı.

1. y_emreince

y_emreince Yeni Üye

Öncelikle herkesi saygı ve sevgi ile selamlıyorum.BU foruma kayıt olalı daha iki gün oldu ancak buradaki insanları o kadar samimi ve sıcak kanlı buldum ki anlatamam.Bende bu forumdaki herkes gibi balık sevdası olan biriyim.Ama daha tecrübe kazandığımı söyleyemem anlayacağınız acemiyim ama o kadar çok hevesim var ki bunu anlatamam geceleri rüyalarıma giriyor.Ama işim gereği nacak hafta sonları balığa gitme şansım oluyor.Anlayacağınız hafta sonunu iple çekiyorum.Balığa unkapanı köprüsüne gidiyorum acemi şansı mıdır nedir hiçte elim boş dönmüyorum. Ama artık köprüden balık tutmak zevk vermiyor daha heyecan verici uğraştırıcı balık tutmak istiyorum:mesela bu aralar lüfere kafayı takmış durumdayım.Sonuçta lüfer tutmak tecrübe isteyen bir meziyet nerede tutulur nasıl tutulur ne kullanılır forumdan takip ediyorum ama yeterli olmuyor sanki.Bir ustayla çıkmam şart yani diyeceğim o ki forum olarak düzenlenen bir etkinlik bir araya gelme tanışma gibi bir organizasyon düzenleniyor mu ? veya düzenlenecek mi? gerçekten burada ki insanlarla tanışmak isterim. Herkese iyi günler dilerim.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Hoşgeldin Emre
    Lüfer henüz başlamadı.
    Akın başlar da Sarıyer'deki gırgırları atlatabilirse o ustalardan biriyle bu müthiş balıkla tanışabilirsin. Umarım.. :(

4. y_emreince

y_emreince Yeni Üye

İNŞ. ŞEREF ABİ OKUDUĞUM KADARIYLA EKİM AYI BAŞLARINDA BAŞLIYORMUŞ. PEKİ ABİ BU ZAMANLARDA HANGİ BALIK TUTULUR HANGİ YEMLE TUTULUR ? BU KONUDA TECRÜBELERİNİZDEN YARARLANMAK İSTERİM.

5. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Aramıza hoş geldin, Emre :)

6. y_emreince

y_emreince Yeni Üye

HOŞ BULDUK HAMDİ ABİ :D

7. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Lüfer her an başlayabilir.
    Geçmiş yıllara baktığımızda Ağustos ortalarından itibaren Lüfer ve Kofana av vermeye başlardı. Eylül sonlarına doğru da çinekop ve sarıkanat ama artık çinekop yasak.
    Alıştırma olsun diye istavrite çapari atabilirsin. Ne zaman ki çaparideki bir balık yarım gelirse işte o an takımları değiştirme zamanının geldiğinin işaretidir.

not: Forumlarda büyük harflerle yazmak yanlış anlaşılabilmektedir.
    Yazılarınızı lütfen küçük harflerle yazınız

8. oktay16

oktay16 Moderatör

Hoşgeldin Emre, Güzel bir organizasyon yapılacak takipte ol :) Öyle diymi Mustafa abim...:D

9. y_emreince

y_emreince Yeni Üye

Abi emin ol sabırsızlıkla bekliyorum.Burada ki güzel insanlarla tanışmak bir ayrıcalıktır :)

10. C@feran

C@feran Üye

hoşgeldiniz :)