Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Acemiye Spin için Makine-Kamış

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında Babali07 tarafından paylaşıldı.

1. Babali07

Babali07 Aktif Üye

ilk kez spin olayına gireceğim bütçem oldukça kısıtlı ancak alacağım makine de iyi bir marka olsun uğraştırmasın istiyorum 2. kez makine almam çok zor

ayrıca sıfır makine kamış tavsiyelerinize de açığım

bütçe toplamda 100-150 tl geçmesse sevinirim

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. HastaRuH

HastaRuH Daimi Üye

Benim şuan halen kullandığım makinayı öneririm. Yalnız WTD de şu sıralar biraz sıkıntı çekiyorum. Ama bu aynı makinanın bir üst modelini alma isteğimi azaltmadı. Kaldı o makina exage ile nerdeyse aynı fiyat. Spro passion 720 kullanıyorum. 820 almamak için kendinimizde tutuyorum. 6 aydır bende aynı zaman da arkadaş okuma avanger aldı makina şu ara pertte yaklaştı. Benimki sıfır gibi. :)

Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Babali07 bunu beğendi.
  4. NiGHTMaRe07

NiGHTMaRe07 Aktif Üye

Bütçe biraz olsaydı iyi olurdu..bence buradan takip et temiz ikinci el al..bende yeni basliyorum makina olarak shimano catana 4000 FC aldim..kamisi inceliyorum..

Babali07 bunu beğendi.
  5. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Kamış için Fladen Extra Flex 2.40 yada 2.70 10-40 atarlı alabilirsin.Fiyatı 70 gibi bişeyde yanlış hatırlamıyorsam.
    Makine için Shimano Catana 2500 al diyim.Heralde oda 100 tl falan olabilir bayadır fiyat bakmıyorum piyasaya uzak kaldım:)
    Erkan arkadaşımızın dediği gibi forumdada ikinci el ve sıcak fırsatları araştır oradanda bütçene uygun kamış ve makinede bulabilirsin.

Babali07 bunu beğendi.
  6. Babali07

Babali07 Aktif Üye

okuma avenger hoşuma gitmişti özellik olarak ancak yorumunuzdan sonra bakış açım değişti spro naıl bir markadır bilgim yok ben hayatım boyunca el oltasıyla avlandım kamış-makine elime birkaç kez aldım (wtd ilk denememde yaptım :D )
    makine markalarından bir tek ryobi shimano bilirim gerisi nasıldır pek fikrim yok

7. Serdar75

Serdar75 Üye

Selam Ali,
    150 TL bütçeye alınabilecek spin takım için linkini gönderdiğim ürünleri incelemeni tavsiye ederim. CORMORAN BULL FIGHTER Kamışı geçen sene almaya karar verdikten sonra son anda bütçeyi yükseltip Okuma V system 2,70 10-40 almıştım. Makineyi de geçen indirimli ürünlere bakarken gördüm D.A.M iyi bir markadır kalitelidir diye biliyorum, değerlendirebilirsin.

https://www.anadoluavmarketi.com/urunler/dam-quick-slr-spin-330-fd-olta-makinesi/18859/

https://www.anadoluavmarketi.com/urunler/cormoran-bull-fighter-hd-light-spin-2-40m-10-30gr/18128/

Babali07 bunu beğendi.
  8. HastaRuH

HastaRuH Daimi Üye

Ryobi ecusima ile spro passion bir birine yakın makinalar sanırım.
    Avenger bence kesinlikle almayın ömrü 4 ay sürüyor. ve ses yapıyor.
    6 aydır spro kullanıyorum ses yok ilk ayarda performansı var.
    Lrf içim micro passıin mu alayım yoksa aynı makinenin 820 sini alıp bunu LRF ye devredeyim mi düşüncelerindeyim. bu benim düşüncem.
    Avengerdan uzak dur bence

Babali07 bunu beğendi.