Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

acemiye yardim

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında ferhatdnc tarafından paylaşıldı.

1. ferhatdnc

ferhatdnc Yeni Üye

Merhaba ben balik avina yeni gonul verenlerdenim dun olta atmayi ogrendim yalniz şamandiran ignelerim kursunlarim koparta koparta tukendi caddebostan bostanci arasinda balik nerelerden tutabilirim? ne tutabilirim? Hangi saatleri tavsiye ediyosunuz oltamla makaram kaldi sadece. Hangi tarz igne almaliyim hangi kursunu kulanmaliyim samandirali kulanmak istiyorum netur samandira kulanmaliyim aralarinda nekadar bosluk birakmaliyim yardimci olursaniz sevinirim.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. γavuz

γavuz Daimi Üye

kiyidan_hirsizli_lufer_oltasi.jpg

slmlar kardeş.. nekadar anlatsakda sana hata yapa yapa öğrenicen geçmişde bizde senin gibiydik.. bak yemli takım mantalitesi budur.. 0.40 misina demiş oltaya misinasına 0,35 bile yeter birde 2/0 iğneyi 1/0 yap sen uzun pala çarpraz kullan.. üstdeki videoda ise abi anlatmış takım nasıl yapılır izle istersen..

eğerki surf avı yapıcaksan (uzak Atış) at çek takımı daha farklı oke

Levreko, hayalet avcısı ve ferhatdnc bunu beğendi.
  4. ferhatdnc

ferhatdnc Yeni Üye

Yavuz ustam baya bir arastirma yaptim saolsun sahilde avlanan dayilarimda yardimci oldu dun 200tl harcayarak 4.20cm lik bir kamis ona uygun bir makara ve ekipmanlarimi aldim at cek yaparak 4 adet istarvit tuttum tabi 4 tanr capari ve 6 tane kursunda deniz benden tuttu ilgiyle merakla devam ediyorum yeni seyler ogrenmeye bana yem icin cok erken ufaktan basla dediler suan ufaktan baslayarak bu isin erbablarini dinliyorum kadikoyde oturuyorum nerde ne tutabilirim caddebostan sahile gidiyorum baska bir yer tavsiyeniz varmi ?

5. γavuz

γavuz Daimi Üye

slmlar.. vallahi kardeş ben avrupa yakasındayım kadıköy-üsküdar vss karşıyı iyibilirim lakin nerde ne av yapılır pek bilmem bu yüzden anadolu yakasını iyibilen birisi ile konuş kardeş.. avrupa yakasına geçersen yaz burdan ben sölim sana nerelere gitceni oke..

ferhatdnc bunu beğendi.