Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Açık adres avlak vermenin sonu

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında Hyacinth tarafından paylaşıldı.

1. Hyacinth

Hyacinth Üye

FALAN YERDE BALIK VAR,DENİLDİĞİ ANDAN İTİBAREN O YERİN BİR KAÇ SAAT SONRAKİ HALİ :))))

Not:Alıntıdır

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. erolarman

erolarman Üye

:)) güzel..
    benim acizane fikrimde ,daha sabah bile olmadan geceden tüpçü,fenerci zıpkıncılar tarafından temizlendiği..

4. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Balık var dediler geldikkk..:D:rolleyes:

5. duzensiz

duzensiz Daimi Üye

internet balıkçılarından sıkıntı olmaz, mera yazıp çizmek sorun değil. asıl tehlikelisi yerli balıkçılar, onları uyandırmayın. fotoğrafta da zaten yerli balıkçılarımız görünüyor :D

6. turna

turna Aktif Üye

Yolu bilemediğim için oraya gidemedim, gitsen bile yolu kimseye söylemem.

7. BALIKCI 1

BALIKCI 1 Üye

yawww verelim vermesinede arkadaş o ona o öbürüne derken ki en önemliside her gelen merada farklı bir tahribat bırakıyor sitede değil ama başka bir mecliste arkadaşlara tarifledim onlar gece çıktılar ben sabah vardım ve vardığım da içler acısı bir mera gördüm bira kutuları etrafta misina parçaları kayaların üstündünde ki en sakatı bu denize karıştığı an bir balık dolaşıp ölebilir tuttuğu balıklar limitlerin çooookkkk altında birde üstüne üstlük saat 10 gibi bir arkadaş kenara yöneldi ''ben şu ağı toparlayayaım diye '' abi bir çekti resmen tırıvırı valla arkadaşım değil neyim olursa olsum sövdüm sapanladım terkettim onları ve o günden beridir konuşmuyorum (hala ben yer bekliyorlar BEYEFENDİLER)g...... balıkçıları

8. hüseyin2

hüseyin2 Aktif Üye

Valla müthiş manzara. çok komik. Birde arkadaşların yazdığı balıkçılar var. Kıyıya nerdeyse 20 metre açığa, 1500, 2000 metre ağ atıp yavru, küçük büyük ne varsa alıp öldürenler var. ne denirki bunlara. Şu resimdekiler onlara göre çok daha fazla delikanlı.!!!

9. ahmetozdemir16

ahmetozdemir16 Aktif Üye

Bu resimdeki aslında bir festival. Bir belgeselde görmüştüm. Bu gölet her sene bir nehir taşkını ile oluşuyor ve sular çekilmeye başladığında (zaten artık balıkların yaşama şansı kalmıyor) Bir ayinin ardından bütün balıklar tutuluyor fakat festival zamanına kadar kimse oradan balık tutmuyor. Fotoğraf tam tersi gibi görünse de aslında durum doğaya saygı anlamında bir örnek olabilir.;)

10. hüseyin2

hüseyin2 Aktif Üye

Evet bir kutlama olduğu çok açık. Fakat ilk bakışta göze gelen ve balıkçılık esprisi olan avlak baskını fikri çok komik geldi ve mecazi olarak ta delikanlılık sıfatını kullanmıştım Ahmet Bey.

11. cem_korsan

cem_korsan Yeni Üye

paylaşmak güzeldir :)