Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Açık teşekkür

Konu, 'Duyurular' kısmında Orhan Küçükbiçmen tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Orhan Küçükbiçmen

Orhan Küçükbiçmen Daimi Üye

Sevgili arkadaşlar sizlerle burada olmak ve sizlerle paylaşmak her şeyden güzel ve çok daha değerli olduğunu ben de söylemek istiyorum, bu güzel amatör balıkçıların bizlerin her zaman sevgi saygı içersinde beraber olmamız gereken ve bizlere huzur veren bu güzel sitenin inşallah bizlerin çocuklarına hatta torunlarımızada amatör balıkçılık konusunda çok yol göstereceğine inancım sonsuzdur, bir kaç gün önce burada benim hakkımda yalnış yorumların olduğunu görmüş ve çok üzülmüştüm, ve sizlerinde bildiğiniz gibi tepkimi göstermiştim, fakat hepimizin bazen yanlışlıklar yapacağımızı bu yalnış yazılan lafların bir an sinirlilikten dolayı yazıldığını tahmin ettim, bu arada Üstadımız ile bir telefon görüşmesi yaptım, beraber aynı kanıya vardık ve uzlaştık benim için söylemiş olduğu laflar için benden özür diledi bir daha dostluğumuzu zedeleyecek her şeyden uzak olacağımıza karar verdik, eskiden bilerek veya bilmiyerek yaptığımız hatalardanda birbirimizden özür diledik, hepiniz bilmelisinizki benim tarafımdan bu olay hallolmuştur ve konu kapanmıştır, sevgili üsdadımıza bu erdemli davranışından dplayı hepinizin huzurunda çok teşekkür ederim, hepinize sevgiler saygılar hoşçakalın.

Not sevgili arkadaşlar bu bir teşekkürdür lütfen bu konuya yorum yapmamanızı rira ederim, hoşçakalın.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Zaptinamumkun

Zaptinamumkun Aktif Üye

Orhan abi bu konudan uzak kalmaya calıştım ama sonunda bende yazacağım acıkcası sulh olmasına sevindim sizlerede yakışan budur biz siz değerli buyuklerimizin tecrubelerinden yararlanmak istemekdeyiz gereksiz çekişmeler acıkcası sizleri zedeler bizlere birşey olmaz sinirlilik halinizi bende anlayışla karşılıyorum her ikinizinde raporlarını merakla bekliyorum kalın sağlıcakla....Sizlerden öğrenecek daha çok şeyler var..

4. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Amacı keyf olan bir uğraşın sonuç ve paylaşımları da keyif içermeli.
    Bu açıdan sizleri kutluyorum

5. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Doğru olanı sizler bizden daha iyi bilirsiniz.
    paylasım ve örnek olmanız açısından çok önemli bir gelisme hayırlı olsun.

6. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Her zaman arzuladığım olayın gerçekleşmesine inanın çok mutlu oldum. Sizleri hep mutlu ve huzurlu görmek istiyoruz.

7. YaşaR

YaşaR Moderatör Yönetici

Umarım uzun süreli ve keyifli bir barış olur. Allah sizi birbirinizden ayırmasın :D Siz bir fidanın güller açan dalısınız. :)

İkinizi aynı avda, karede ve muhabbette görmek hepimizin dileğiydi.

Sevgiler.

8. oktay16

oktay16 Moderatör

Nice mutlu yıllara, sağlıkla.........:)

9. Vedat Abayoğlu

Vedat Abayoğlu Daimi Üye

Sevgili Orhan Baba

Bilindiği gibi,Sivrice hayatımdada en çok aldığım tepki,illaki bildiğim çoğu noktayı,anlayan anlamayan ilgi duyan yada duymayan herkese anlatma çabalarım sonucunda meydana gelmiştir.

Biz burada,bu ıssızda yaşarken,çoğu kerede hemen herkese nazaran daha çok balığa çıkma ve tutma imkanına sahipken,herikimizinde ortak tarafımız olan,insan,hayvan ve doğa sevgimizin önüne,meraklı kardeşlerimizi davetle,onlarla beraber olmanın mutluluğunu koyduk senelerce.

İhtiyar bölümüne geçen hayatımızda,çoğu kere gençlere taş çıkarırcasına avlarımıza ve katılımlarımıza devam etmekteyiz.

Bu fiiliyatımızda en büyük enerji gücümüz,muhtelif forumların genç üyeleriidir.

Hal böyleyken,forumların bizi bilinen popülariteye taşımasını zaten kabul ederken,sanırım gerçek hayatlarındada benzer hal ve tavırların adamları olduğunu sandığım,menfi kişilerin tepkisine,hatta dahada ileri giderek hakaret ölçüsüne varan ifadelerine maruz kaldık.

Dayandık,bazen pes ettik,bazen banlandık bazen tam tersi davetler aldık.

Bu yerleşen hayatımızda ise,hatalarda yaptık.
    İtiraf ediyorumki ben daha fazla hata yaparak,kimi zaman bu avuç içi kadar yerde,avuç içi kadar mutluluğun peşinde koşarken,aynı gaye peşinde çabalar içinde bulunan bu kardeşime,olumsuz,yönetici ve üyelerin hemen hepsinin hoş karşılamadığı tenkitlerde bulundum.

Belki bu durum,benim geçmişi çok eski bir balık avı tutkunu olmamdan kaynaklanmış olabilir.Belki o balıkcılığın merdivenlerini çıkarken,bana hiç başvurmamış,dolayısıyla kendisine yardımcı olamadığımdanda olabilir.

Öyle ya benim her yerde başım,benzer nedenlerden dolayı derde girmiştir.

Sanki vazifemmişim gibi,sanki mecburmuşum gibi sürdürdüğüm bu tavrım,ne yazıkki toplumumuzun pekde tasvip ettiği bir durum değildir.

Hani derlerya Her***olok bir tip olduğum söylenir hale gelmiştir.

Çoğu kere aldığım menfi tepkilerin nedeninin ifadesi,toplumumuza has,şu deyişte ifadesini bulur zannediyorum.

Meyve veren ağaç,taşlanır.

BU ifade onlarca kere tarafıma internet ortamında yazılmış,ifade edilmiştir.

Bu ifadeyi hiç kabul etmedim.
    Benim mantığım hep,meyve veren ağaçtan bir şeyler alınırken,illada dalının,budağının,yaprağının tahrip edilerek ,meyve verme kabiliyetinin kısıtlanmasının yerine,ona ihtimam göstererek daha fazla meyve vermesini,daha faydalı olmasının kollaması yönünde olomuştur.

Haklı yada haksız olabilirim.Ancak hakiki hissiyatım faydalı,olabildiğince faydalı olabilmektir.

Heyhat,bu yöndeki çabalarım acı bir gerçek olarak kimi zaman ters tepmiş,benim katliamcı,tatmin olmayan bir avcı,pohpohlanma ve ego peşinde koşan birisi olarak lanse edilmeme sebep olmuştur.

Orhan babamız böylesine çabalarımda en büyük destekcim olabilecek,aynı suyu,aynı denizi,aynı havayı,aynı balığı paylaştığımız bir kardeşimdir.

Hal böyleyken onu,haddinden fazla yıprattığımda bir gerçektir.

En başta başkanımız Hamdi kardeşimin arzusu olan bu birlikteliği yeniden tesis ederken,babamızı,, yaklaşımı,sıcak el uzatışı,yumuşak ve sevecen üslubuyla benbu huysuz ihtiyarı,nihayet daha olumlu bir hale getirmiş olmasından dolayı tebrik ediyor,teşekkür ediyor,yeni bir mutluluğa beni kavuşturması açısından şükranlarımı sunuyor ve nezdinizde özürümü yeniliyorum.

İyiki varsın Babamız.

Saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

10. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Konu sahibi Orhan Abi konu altında yazdığı üzere konu Vedat Abinin'de açıklamalarıyla yoruma kapatılmıştır.
    Bu dostluğun sonsuza dek sürmesi dileklerimle..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.