Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Acil bilgi verirseniz sevinirim.

Konu, 'Tekneden Balık Avcılığı ve Genel Teknikleri' kısmında Efef11 tarafından paylaşıldı.

1. Efef11

Efef11 Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar. Forumu uzun süredir takip ediyordum. Şimdi kafama takılan birseyler olunca sizden yardım istemek aklıma geldi..
    Öncelikle tekne aldım. Özel tekne. 10 metre boyunda. Şimdi kafama takilanlari size sormak istedim. Liman Başkanlığı vs.gibi yerlerden net bir bilgi alamadım.
    1) ben bu tekneyle balık avı yaptırabilir miyim? Belirli bir ücret karşılığında ?
    2)amatör turizm belgesi nedir ne işe yarar , bana gerekli olan bir belge mi?
    3) beni herhangi biri şikayet ettiğinde nasıl bir süreç oluşur? İhtimalleri nelerdir ?
    4) tekni ticari tekne yapmadan başka belgelerle vergi ödeyerek te bunu yapabilirsin dediler. İl tarım müdürlüğünden aliniyormus. bu bahsedilen belge nedir?

Tüm bu sorulara cevap verirseniz sevinirim. Çünlü kaç gündür herkes farklı bir şey söylüyor. Sahil güvenlikten bilgi edinmek istedim; " sizden sadece ruhsatı ve AB belgesini isteriz. Sonrasında diğer techizatlara bakarız. " dediler.
    Cevaplarınızı bekliyorum, hayırlı günler

coner bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. coner

coner Daimi Üye

Aramıza hoş geldiniz.

Efef11 bunu beğendi.