Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Acil satılık 2. el sahteler aranmakta

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında i_gulistan tarafından paylaşıldı.

1. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

işim gereği ihalemin fesih olma ihtimaline karşı yeniden iskenderuna dönebilirim tam mayıs dönemi avcı denilen balıkların en yogun oldugu dönem oldugu için iskenderunda kullanabileceğim çeşitli sahtelere ihtiyaç duymaktayım.fiyatın uygun olması şartıyla bol miktarda istanbul içi elden almak isterim.özellikle istediğim bi renk var karnı turuncu sırtı sarı olan sahteler tam sinarit ve orfoz için dayanılmaz bi renktir.bu hafta sonuna kısmetse almam gerek h.sonu c.tesi peşin olarak alınacak
    bu arada 100 tl ye kadar sahte alımı yapılacaktır.mümkünse tek elden yada max 2 kişiden alınmak kaydıyla

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ahmetozdemir16

ahmetozdemir16 Aktif Üye

Aradığın sahtelerin boyu,dalma derinliği, ağırlığı gibi özellikleri de yazsaydın keşke.

4. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

ahmet abi haklısın bak 15 gram ve üstü agırlıktaki popper derin dalar pek farketmez çünkü iskenderunda derınde orfoz kayalıklarda üst tarafta levrek akya gibi avcılar mevcut avlanacagım gizli meram da :)elimde pek popper yok pekte kullanmıyorum ama olursa popperde olur maksat renk olsun ama genelde sarı turuncu ve açık renkler tercihimdir genelde gece leri ve sabah dogmadan avladıgımdan işime gelir. 15 gram üstü olduktan sonra açık renk tercihimle (bi özel isteğim sırtı sarı karnı turuncu :) olmasa da olur sıfırda alırım gitmeden) max 50 gr büyük olabilirler sorun değil zaten resim gönderir yada birebir görerek anlaşabiliriz.olmazsa sıfır alırım artık h.sonuna kadar beklemedeyim.bugun iş fesh oldu bu arada resmen artık istanbulda olamıyacagım malesef

5. Apple

Apple Yeni Üye

Sahibinden com a bakmanızı tavsiye ederim 2 el fiyatına rapala marka sahteler var

6. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

o siteye pek güvenemiyorum sonra ugras dur o yüzden yapcak bişi yok olmadı bu c.tesi istoç tan gidip alacagım bir ikiştane strıke pro bi tane de illa max rap öneri üzerine sarı beyaz olanını

7. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

bu arada bekelediğim son iş başvurusundan da olumsuz yanıt gelmekle beraber bosuna bekledim burda ve galiba kimse elindeki sahteleri satmak istemiyor mecburen çarşamba günü istoçtan temin edeceğiz gibi duruyor en azından levrek akya lagos için önerebileceğiniz sahteler mevcut mu ona göre daha vilinçli bi marka ve renk seçimi yapayım.

8. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Sevgili İbrahim.
    Avlağa git bak bakalım, millet ne kullanıyor?
    Sen de ona göre seçim yapar alırsın.
    Şimdiden boşu boşuna alışveriş yapma.

9. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

şeref abi avlak dediğin bizim memleket genelde sarı turuncu açık renk sardalya rengi sahte ve kaşıklar kullanılıyor bizim orda akşam tan zamanı bir abi vardı kaşıkla at çek yapardı illa da lüfer levrek kapardı liman girişinde banada derin dalarlı bide 1-2 popper yeter die düşünüorum.favori rengim ben de renkler mevcut maksat yelpazaeyi genişletmek yarın son kez terkosa turna avına gideceğim ertesi günde istoça bulamazsam bi tane maxrap htc ve ucuzundan popper ve derin dalarlı strike pro alabilirim gibime gelior burdan bulamazsam ama kaçarı yok bi maxrap ulaç abimin tavsiyesi üzerine yanımda bulunduracagım rengede ben karar verdim htc düşünüorum

10. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Elimde bir sürü atıl sahte var.
    Sence neden?

11. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

hak veriyorum abi sanada sen bu işin üstadısın ozaman dediğini yapmakta fayda var bizim orda spin yapan yok pek fazla ozaman gidip sadece bildiğim renklerin iyi markalarından birer tane edinsem yeter bana ozaman bana bi maxrap fhc sabah suyu ve aksam üstü karanlık sularda gündüz ise bi sarı turuncu bizim oranın favori sahte rengi bi tane de poppere ihtiyacım var rengine karar veremedim ozaman bunlar bide eldekiler yeter sanırsam tuttukça avlağa göre renk ölçümü yaptıkça kendi tecrübelerimle alırım sahteleri

sakoya1992 bunu beğendi.