Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Acil Satılık Shimano Forcemaster 4.50 Surf ve Daiwa Caldia 3000 Spin Makine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Balıkoltası

Daimi Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Merhaba arkadaşlar
Donanım değişikliği yapacağım için Almanyaya gidecek olan akrabama bir Aspire AX surf kamış sipariş vermeyi düşünüyorum.
Bu yüzden elimdeki
16.Haziran.2009 da aldığım Forcemaster 4.50 mt-200 gr. atarlı (xt40+fine crytstal carbon) surf kamışı ve
2009 model Daiwa Caldia 3000 Zaion gövdeli (ekstra hafif) (Shimanolarda 4000 liğe eşdeğer) spin makinemi satmaya karar verdim.

Kamış ve makineyi ikiside beraber satılırsa satacağım. Aynı kişinin alacak olması şart değildir.

**Forcemaster kamış sap kısmının altında çok az olan çizikler dışında tamamen sorunsuz, darbesizdir. En uç fincanı orijinal Fuji SIC fincan ile değiştirilmiştir. Bu yüzden örgü misinalar en ufak bir zarar veremez. Kılıfındadır.
16 Haziran 2012 ye kadar yurtdışı garantisi ve belgesi mevcuttur.

Caldia makine ise toplasanız 5 avda birkaç saat özenle kullanılmıştır ve tertemizdir. Kutusunda evrakları ve kılıfı ile eksiksiz gönderilecektir.
İlan 10 Aralık'ta kapanacaktır.
Kamış: 220 TL ( SATIŞTADIR...)
Makine: 330 TL (Satılmış-Rezerve edilmiştir. Tomy77)

Daiwa Caldia 3000 özellikler:
6+1 CRBB korozyona dayanıklı rulman
Daiwaya özel Zaion hafif karbon gövde
295 gr.
028 mm..-200 mt.
4.7:1 devir
7 kg kalama
Bir turda 79 cm sarım
DIGIGEAR II dişli sistemi
Su geçirmez kalama

Kamış özellikleri:
4.50 mt boy
137 cm kapalı boy
523 gr. ağırlık
200 gr atarlı
XT40+Fine Crystal karbon
Slide N Grip hareketli makine yatağı
180 gr a kadar kurşunları verimli olarak atar.
Kamış Shimanonun 4.50 teleskopik kategorisindeki tek kamıştır Aspire ile. Master serisi olup Beastmaster'ın altı, Nexave'nin üst modelidir.
http://www.lapalomera.com/angles/catalegTelescopic Surf Rods_43_0_nom.html

Moderatör tarafında düzenlendi:

cogito74

Aktif Üye
Adı
ibrahim d*km*n
öncelikle hayırlı satışlar.
elinizdeki forcemaster 3 parcalımı yoksa teleskopik mi?
googleda arattım. artık telekopik olanı yok sanırım. yani fiyat mukayesesi yapabilecegim bir ürün yok.eğer adı geçen kamış http://www.fishingtackle24.de/produ...344&xploidID=616da65bc719d68eac8b70f95e304661 ise 2 yıllık bir kamışa istenen fiyat fazla gibi geldi.Konuyu araştırdığımdam anlaşılacağı gibi yeterli bilgim yok.. ama orta düzey bir shimano kamış oldugunu sanıyorum...Kamışa talip olmayı düşünürüm ama bir resmini koysaydınız daha iyi olurdu.
iyi satışlar..

Balıkoltası

Daimi Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
öncelikle hayırlı satışlar.
elinizdeki forcemaster 3 parcalımı yoksa teleskopik mi?
googleda arattım. artık telekopik olanı yok sanırım. yani fiyat mukayesesi yapabilecegim bir ürün yok.eğer adı geçen kamış http://www.fishingtackle24.de/produ...344&xploidID=616da65bc719d68eac8b70f95e304661 ise 2 yıllık bir kamışa istenen fiyat fazla gibi geldi.Konuyu araştırdığımdam anlaşılacağı gibi yeterli bilgim yok.. ama orta düzey bir shimano kamış oldugunu sanıyorum...Kamışa talip olmayı düşünürüm ama bir resmini koysaydınız daha iyi olurdu.
iyi satışlar..
Teşekkürler
Kamış teleskopiktir. Evet şuanda üretilmiyor.
Beastmaster serisinin bir altıdır. Malzemelerime iyi baktığım için, sorunsuz temiz bir kamıştır. Fincanlarında pas kırık çizik, can sıkacak bir durum yoktur.
Söylemeyi unuttum, en uç fincanını orijinal fuji sic fincan ile değiştirdim. FUJI SIC fincanlara örgü misinalar kesinlikle zarar veremez.
Resimlerini yarın ekleyeceğim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

tomy77

Aktif Üye
Adı
Barış
makineyi ben satın alıyorum..

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Kamışta satılırsa senindir spin makine
İlginç bir satış tarzı bu.
Kamış ve makina birbiriyle takım olsalar anlayacağım ama biri surf, diğeri spin.
Spine de müşteri çıkmışken satışını surfun de satılması şartına bağlamak nasıl birşey anlamış değilim. :eek: :eek: :eek:

Balıkoltası

Daimi Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
İlginç bir satış tarzı bu.
Kamış ve makina birbiriyle takım olsalar anlayacağım ama biri surf, diğeri spin.
Spine de müşteri çıkmışken satışını surfun de satılması şartına bağlamak nasıl birşey anlamış değilim. :eek: :eek: :eek:
Anlamayacak birşey yok Şeref Bey.
İşimin görülmesi için 2 malzemeninde 10 aralığa kadar satılması gerekiyor. Tekinin satılması işimi görmüyor. Bütçe meselesi.
İkiside satılırsa akrabama kesin siparişi geçeceğim.
İkisinide tek kişi alması şartını koymayıp belki iki farklı kişinin malzemelere ihtiyacı olabilir diye bu şartı koydum.

tomy77

Aktif Üye
Adı
Barış
abi bi an önce satılsında kamış levreğe gidiyim bende balık cavladı :D

Emir Şengezer

Daimi Üye
Adı
emir şengezer
Daha ne alacaksın acaba merak ettim Birol... "A" harfiyle başlıyorsa hiç söyleme :)

Makina alana uğurlu gelsin. Kamış, Nexave ve Beastmaster dan daha hızlı aksiyonlu ve boyuna göre gayet hafif bir kamış oda şimdiden alana uğurlu gelsin diyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...