Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Acil satılık sıfır spin kamış!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hırçın Karadeniz

Aktif Üye
Adı
Hırçın Karadeniz
Merhaba sayın forum sakinleri, 10 gün önce aldığım; "Okuma Vsystem 2.70 / 10-40 gr" spin kamışı pazarlıksız 140 tl istiyorum. İnternet piyasası peşin 180 taksitli 190 tl den başlıyor araştırıp bakabilirsiniz.. Not: Ürün deneme amaçlı bir kere suya girmiştir.. Herhangı bir sıkıntısı vs yok zaten sıfır, satma nedenım daha üst seviye bir kamış alabilmek. Kargo alıcıya aittir. İyi forumlar..

befalcon

Aktif Üye
Adı
Sinan ŞAHİNOL
Manisa'ya Kargosu ne kadar tutar acaba?

Hırçın Karadeniz

Aktif Üye
Adı
Hırçın Karadeniz
Kamış ilk mesajı atan "ilhan burak" isimli üyemize satılmıştır. Hayırlı avlarda kullanması dileklerımle. Kamış için diğer mesaj gönderen arkadaslarımın ilgisinede çok teşekkür ederim.

befalcon

Aktif Üye
Adı
Sinan ŞAHİNOL
İlk mesajı ben atmıştım ama neyse 160 TL kargo dahil sıfır buldum zaten. Alana Hayırlı olsun.

Hırçın Karadeniz

Aktif Üye
Adı
Hırçın Karadeniz
İlk mesajı ben atmıştım ama neyse 160 TL kargo dahil sıfır buldum zaten. Alana Hayırlı olsun.
İlk mesajınızda kargo ücreti sormuşsunuz talip oldugunuzu belirtmemişsiniz. Ayrıca ilk özel mesajı bazalıyorum.şu saatten sonra bedavayada almış olsanız bile sizede hayırlı olsun.

ilhanburak

Aktif Üye
Cumartesi teslim aldim Urun sifir etiketi ustunde ve yaninda guzel bir spin.kasikta hediyede gondermis cok tesekkur ederim ayrica ilk gununde suya bi test edelim dedik daha 10uncu dakkada sarikanati aldi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...