Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Acil Surf Parçalı Kamış Tavsiyesi

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında alganiresidence tarafından paylaşıldı.

1. alganiresidence

alganiresidence Aktif Üye

Elimdeki 4 adet teleskopik surf takımın kamışlarını kıyıdan daha uzun atış mesafesine erişebilmek için 3 parçalı mümkünse makine yatağı sabit 4,20 m surf tipi yeni kamışlar ile yenilemeyi düşünüyorum maksimum 100-125 gr ağırlıklarla atış yapıp yemli beklemeli av yapıyorum 4 kamış için maksimum bütçem 1000 TL civarında tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar hepinize şimdiden teşekkürler.
    Kullandığım makinelerin hepsi Daiwa crossCast-S 5000

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. hakan3506

hakan3506 Aktif Üye

Okuma salina 3 parça kullanıyorum çok memnunum

4. çamlıbahçedenahmet

çamlıbahçedenahmet Daimi Üye

okuma salina 3 parça ,bulabilirseniz kudos 3 parça, 125 gr dediğiniz için biraz abanmanız gerek yanlız, fakat belirteyim salina 3 parça fiyat ve uzak erim için size en yakın kamış ..

5. ilişken

ilişken Aktif Üye

linaeffe Ferrari prestij 7000 3 parça 4.50 2.el bulursan kaçırma süper ve omurluk kamıştır.mesafede mütiştir...

6. alganiresidence

Tesekkurler Hakan cım.

7. alganiresidence

Teşekkürler Ahmet abi .

8. alganiresidence

Mehmet cim teşekkürler 4 tane alacağım için önce senin tavsiye ettiğinden 1 tane vede okuma salina 3 parçalı 1 tane alıp deneyeceğim artık nasip hanginden memnun kalırsam diğer ikisini ondan tamamlarım.

9. furunotr

furunotr Aktif Üye

100-125 gram ağırlıklar için şu ana kadar önerilen kamışların hiçbiri verimli olmaz; boş yere de ağır bir kamış almış olursunuz... Sözkonusu kamışlar en az 150 gr.ı verimli olarak atarlar...

Lineaeffe'de Spiritsurf (halen bulunuyor ise); Spidersurf tadında kamışları incelemenizi öneririm...

Okuma cephesinde bu klasmanda kamış şu an için mevcut mu; bilemiyorum???

Awa-Shima Aqualist Bech, Maver Falcon, Winner 150, Vercelli Oxygen 80-120 de incelenebilir...

Tüm bu kamışlar atar değerleri sizin için uygun olsa bile maalesef aradığınız gibi üç parça değil teleskobiktirler...

Üç parça pek talep olmadığı için düşük atar ağırlıklılar pek getirilmiyor; önsipariş ile mümkün olabilir...

Elinizdeki ürünleri bilemiyorum; ancak tüm bu ürünler kullandığınız atar ağırlıklarında ciddi mesafelere erim yapabilirler klasik kafaüstü veya omuzüstü atışlarda...

Eğer pendulum veya OTG atış yapılacak ise ancak o zaman 200-250 gr. atarlı kamışların kullanılmasında yarar var...

MezarKabul bunu beğendi.
  10. alganiresidence

Haluk abicim öncelikle çok teşekkür ederim cevabından anladığım kadarıyla benım sorunum kamıştan ziyade atış sitilimle alakalı biraz daha elimdeki teleskopik kamışlar ile atış çalışıp mesafeyi uzatmaya çalışacağım yinede hedef mesafelere ulaşamazsan ağırlıkları arttırıp 150 gr gıbı parçalı kamışları deneyeceğim

11. masi

masi Aktif Üye

İtalcanna Kombat tavsiye ederim. Veya Vertigo

kemal.0133 bunu beğendi.