Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Acill

Surveyor68

Yeni Üye
Adı
Selahattin
Merhabalar gölde ilk defa dişli balık avına gittik arkdaşla normalde sazan felana vlıyorduk fakat dün 4 adet levrek tuttuk birisi bize suya koymayın kokutursunuz balığı dedi akşam üzeri saat 6 üzeri tuttuk eve gelip temizleyip buzluğa koymamız sabah 6 oldu güzel avdı. Fakat eve getirene kadar odun gibi oldular aceba normal mi? sazanda felan hiç böyle birşey olmuyordu bozuldumu diye korktuk biraz işin gerçeği.

Ahmet Çevik

Aktif Üye
Adı
Ahmet Çevik
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Genelde suyun içinde ölünce öyle kasılıp kalıyorlar. Bozulduğuna şahit olmadım ama. Yine de kokusu ve görüntüsü daha net bilgi verir. Üçinize sinmeyen bir durum varsa dikkat etmeli.

Surveyor68

Yeni Üye
Adı
Selahattin
Genelde suyun içinde ölünce öyle kasılıp kalıyorlar. Bozulduğuna şahit olmadım ama. Yine de kokusu ve görüntüsü daha net bilgi verir. Üçinize sinmeyen bir durum varsa dikkat etmeli.
Teşekkür ederim aksine kokusu felan yoktu sadece sertliği korkuttu biraz :) ilk defa tatlı su levreği avına çıkıp şansa 4 adet güzel ebatlarda yakaladım görenler hayret etti acemi şansı sanırım :)

Ahmet Çevik

Aktif Üye
Adı
Ahmet Çevik
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Teşekkür ederim aksine kokusu felan yoktu sadece sertliği korkuttu biraz :) ilk defa tatlı su levreği avına çıkıp şansa 4 adet güzel ebatlarda yakaladım görenler hayret etti acemi şansı sanırım :)
Tebrik ederim. Sahte ile mi yakaladınız?

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Balığı suda bekletmek yerine ıslak bir bezle yada nemli kağıt havlu gibi kağıt türü ile sarıp poşette gölgede bekletirseniz daha sağlıklı korumuş olursunuz... Buharlaşma balığınızı serin ve diri tutacaktır....

eylmz

Daimi Üye
Tatlı su avlarında balık oldukten sonra su da bekletmek etin boazulmasina neden olur
Sert olmasi turnada da olan bir durum
Hatta benim tavsiyem balık oldu ise içini temizleyip termoslu Canta ile ( yaz ise ) eve götürmek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi