Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Adana Seyhan gölü

Konu, 'Göller, Barajlar, Akarsular ve Diğer Tatlısu Avlakları' kısmında erdo01 tarafından paylaşıldı.

1. erdo01

erdo01 Yeni Üye

İyi günler arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı sezon olsun. Ben genelde Seyhan gölünde ikinci köprü diğer adıyla doğu Köprüsü civarinda avlanmaya çalışıyorum bazı konularda çok yeni sayılırım sazan avı için Seyhan gölü civarında en iyi yem nedir acaba konuyla alakalı bu bölgeyi tanıyan bilen arkadaşlardan bilgi bekliyorum. Tekrar iyi sezonlar olsun herkese

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. fisherman_01

fisherman_01 Üye

aramıza hoşgeldin.dediğin yerde toprak kurtunu yem olarak kullanabilirsin.diğer bir seçenek hamur olabilir.yer olarakta köprü girişi balcalı tarafındaki zeytinliğin orası uygun.

erdo01 bunu beğendi.
  4. erdo01

erdo01 Yeni Üye

köprünün balcalı tarafı derken yine köpri üstünde mi yoksa kıyıdan mı avlanmak gerekiyor,
    ben genelde mısır kullanıyorum çünkü hamurda istediğim kıvamı bir türlü elde edemiyorum mısırla 2 kiloluk sazan çektim ama hamurla maalesef ilginiz ve önerileriniz için teşekkür ederim,

5. rose61

rose61 Yeni Üye

Gövdesinde yer yer lacivert benekler bulunur. Göğüs yüzgeçleri ve kuyruk yüzgeci iyice gelişmiştir. Yanal çizgisi belirgindir.