Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Adana'dan merhaba

moreye

Yeni Üye
Herkese selam,
İsmim Can, Adana'da ikamet etmekteyim. Karataş ve Yumurtalık bölgelerinde tekne kiralayıp ava çıkıyorum. Yemle avlanıyoruz ama Jig ile ilgilenmeye başladım yavaş yavaş. Malzeme toplamaya başlayacağım en kısa zamanda.

KalamA

Daimi Üye
Adı
Can
Aramıza hoşgeldiniz adaşım, keyifli paylaşımlar dilerim...

senihcan

Daimi Üye
Adı
Senih Can Kardeş
Hoşgeldiniz foruma :) Bende bir Adanalı olarak ilk hoşgeldin diyenlerden olmak istedim :) Karataş, yumurtalık ve biraz adanadan uzaklaşırsak iskenderun bölgesinde bende jig denemesi yapmayı planlıyorum . Özellikle karataşta eskiden kaya lagosu meşhur diye çok duyardım ama genelde yemli avda mercan peşine çıkardık. Tekrardan hoşgeldiniz.

moreye

Yeni Üye
Cümleten teşekkürler. Senihcan kaya lagosu hala var karataşta. Biz en son Yumurtalıktan açıldık. 60 metrede güzel Mercanlar aldık. 2 hafta sonra tekrar çıkacağız, bu sefer Jig denemek istiyorum. Uygun bir set hazırlamak için araştırmalarım sürüyor.

Kemal01

Yeni Üye
Merhabalar Bende Adana'dan Kemal bende bugün katıldım aranıza. Bende LRF yönetimi ile ilgileniyorum. bu hafta uygun bir set hazırlamaya başlıyorum..
Okuma LureMania 185 cm L Spin Kamış 3-12 gr
Okuma Safina Pro SPa-25 makine düşünüyorum.