Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

aernos c5000 fb hakkındaki yorumlarınız

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında Oğuz Arabacıoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Oğuz Arabacıoğlu

Oğuz Arabacıoğlu Yeni Üye

Sa cumletten hayırlı gunler shimano aernos c5000 fb makinası hakkındaki yorumlarınız sağlamlık bakımından nasıl bır kac abım exageden ıkı kat daha ıyıdır falan dedıler cok tesekkurler sımdıden hayırlı gunler

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. karacicek

karacicek Aktif Üye

Merhaba Oğuz Bey,
    Ben Exage de kullandım (3000 SDF) AERNOS C 5000 de kullandım.

Aernos kalite olarak , Exage den elbette kaliteli.

İki makina arasındski farkı anlamak için ; makineleri elimize alıp , kolu bir kaç tur çevirmeniz yeterli.

Ama bu demek değil ki , Exage kalitesiz bir makina. Fiyatına göre çok güzel bir makina. Sonuçta Shimano nun Bir milyon dan fazla satış rakamına ulaşan bir ürün.

X-SHIP dişli performans teknolojisi , ayrıca bir turda 95.cm sarabilmesi gibi artıları , bence Aernos C5000 FB nin Exage ağır basan tarafları. Elbette drag gücü farkıda var tabi.

Ben daha önce severek kullanmış olduğum , Aernos C5000 i kesinlikle öneririm.

Son düzenleme: 22 Ekim 2015
  4. strangolos

strangolos Misafir

Ben 3000 ligini kullaniyorum cok memnunum exageden cok daha iyidir.Hatta yemli avlarim icin 5000 ligini ariyorum ama bulamadim siz nerede gordunuz acaba

5. melanur

melanur Aktif Üye

selam bencede aernos

6. melanur

melanur Aktif Üye