Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aero Technium 10000 XSB Magnesium VS KISU SPECIAL SD

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında İLKER ŞEN tarafından paylaşıldı.

1. İLKER ŞEN

İLKER ŞEN Üye

Arkadaşlar başlıkta yazmış olduğum makinaları kullanan varmı varsa yorum yapabilirmi ikisi arasında gidip geliyom bitürlü tercih yapamadım.(fiyatları tavan olduğu için yanlış tercih yapmak istemiyom)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ambrosia

ambrosia Aktif Üye

PM atıyorum...

4. shimano

shimano Daimi Üye

bu konuda sevgili buluthan abi sana yardımcı olucaktır her 2 makınayıda kullanıyor

5. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

hayal tatlı bir hayal :D tek yardımcı olabileceğim bu :D

6. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Buluthan burdan yazsaydın bizim de bilgimiz olurdu :)

7. İLKER ŞEN

İLKER ŞEN Üye

Ben youtobe'de videolarını serettimde yanılmıyosam bir italyan tanıtıyo Aero Technium 10000 XSB Magnesium'u benim gördüğüm kadarıyla bu makinanın devri oldukça yüksek omakla makara üzerindeki sarımı mükemmel ayrıca makarasıda kisudan büyük ve kendiside 10gr hafif bi makina ama kisu buna göre daha sığ bir makaraya sahip acaba misinanın boşalmasında çok fark oluşurmu birde gene video sitesinde bu makina için özel yapılmış kisu'nunki gibi sığ makaralar var (benim için makaranın sığ olması önemli 0,15 örme misina kullancam ve altınada normal misina sarmak istemiyom) tabi bu arada kisu'da stella dişli kullanılmış bu kisu'daki dişli ile Aero Technium 10000 XSB Magnesium'da kullanılan dişli arasında negibi fark var acaba işin burası aklıma kurt düşürüyo dayanıklılıkmı yoksa sadece malzemenin tuzlu su ile etkileşiminde korozyon gibi değişime uraması ve zamanla aşınmasımı vermiş olcam linkte makara ve makina ağırlıklarını ölçmüşler.http://www.youtube.com/watch?v=PoHK_fvoULg&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=cVxI-VbU_Fs&list=UU-Zab0IwDlZ-JrYhvpTY8OA&index=37&feature=plcp

http://www.youtube.com/watch?v=6xYyM7dNYtI&feature=endscreen

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 14 Nisan 2012
  8. taci

taci Üye

9. İLKER ŞEN

İLKER ŞEN Üye

Taci abi 680 gr. o makina benim gibi yaşlı ve yorgun bi adam için çok ağar kaldıramam ben onu alıcam makina yukardaki iki makinadan biri.

10. ambrosia

ambrosia Aktif Üye

Her iki ürünü ve yukarıdaki videoda yer alan birçok ürünü kullanan biri olarak (ki bu İspanyol ile mesajlaşıyoruz arada sırada), şu anda alıcı olur ise satmayı düşündüğüm bir ürünü (Kisu SD) övmek yada yermek doğru bir hareket olmayacağı için genele yazmak istemedim. İlker arkadaşımıza PM attım, fakat görmedi sanırım.

Yumeya makaralar çok pahalaı olduğu için alternatif olarak surf balıkçık ile ilgilenenlerin yedek kafaya çok ihtiyaçları olduğu için gerek İstalya,ispanya gerekse Japonya da teflon kafaları da tercih ettikleri bir gerçektir.

11. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Olsun sorun olmaz, övülen bir malzemeyi bilmek isteriz :)