Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

ah levrek ahh

sefer5563

Yeni Üye
Adı
sefer ukuş
sahte balıkta denedim sardalya da denedim yok bana gelmiyor bu levrekler:D millet 2 tane almadan eve dönmüyor ben ise eli boş dönüyorum ve evdekiler bana gülüyor:D onların yüzünü kara çıkarmam lazım yardımcı olun lütfen

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
sahte balıkta denedim sardalya da denedim yok bana gelmiyor bu levrekler:D millet 2 tane almadan eve dönmüyor ben ise eli boş dönüyorum ve evdekiler bana gülüyor:D onların yüzünü kara çıkarmam lazım yardımcı olun lütfen
Tutanların kullandığı malzemelere,ekipmanlarına ve nasıl aksiyon veriyorlar,biraz sohbet edip tiyo alsaydın. :)

Onların alıp senin alamaman çok büyük şansızlık olur,mutlaka bir eksiklik var,bunlara bir cevap yaz,birde tam neler kullanıyorsun,ne şekilde yapıyorsun ona göre yorumlar gelecek. :)

lüferoski

Daimi Üye
Adı
sedat dalcı
kardeşim hemen pes etmek yok sen önce hangi şehirdesin onu yazmakla başla bence.

m1976k

Aktif Üye
Adı
murat keleş
Ah sefer kardeşim bu dünyada yanlız değilsin hislerime tercüman oldun ama buralarda anca yağmur yağdı bundan sonra olur ümidini taşıyorum nerede bulunduğunu meranın durumunu yaz ustalardan tavsiye alırsın
pes etmek yok bu hırsımda beni yedi ama vazgeçmek yok yola devam bir gün eminim dönüşün muhteşem olacak....

sefer5563

Yeni Üye
Adı
sefer ukuş
kardeşlerim ben iskenderunun arsuz beldesinde yaşıyorum bizim buralarda balık bol.Ben bu konuda çok acemiyim hiç tecrübem yok 0,50 misina şamandıralı sahte kullanıyorum,at çek yapıyorum

Fatih Koç

Daimi Üye
kardeşlerim ben iskenderunun arsuz beldesinde yaşıyorum bizim buralarda balık bol.Ben bu konuda çok acemiyim hiç tecrübem yok 0,50 misina şamandıralı sahte kullanıyorum,at çek yapıyorum
Tam olarak şurası diyemesemde Arsuz plajında güzel yerler var kıyıdan spinle avlanmak için..
ama balığın orada olması yakalanacagı anlamına gelmiyor ki bunu en iyi ben biliyorum ayagıma kadar gelipte almayan saldırmayan çok balık deli etti burada beni..
Hafif takımla denemeni öneririm dolayısıyla şamandırasız ve ince misina ile..
Av saatini değiştir..
sabır..
olur inşallah..

lüferoski

Daimi Üye
Adı
sedat dalcı
kardeşim bance ilk önce misinayı incelt şamandırasız atçek yaparak daha kolay ulaşırsın atçek avcılığna yönel derim yada canlı balıkla kovala derim dere agzında yada derin biryerde rasgele.

sefer5563

Yeni Üye
Adı
sefer ukuş
Tam olarak şurası diyemesemde Arsuz plajında güzel yerler var kıyıdan spinle avlanmak için..
ama balığın orada olması yakalanacagı anlamına gelmiyor ki bunu en iyi ben biliyorum ayagıma kadar gelipte almayan saldırmayan çok balık deli etti burada beni..
Hafif takımla denemeni öneririm dolayısıyla şamandırasız ve ince misina ile..
Av saatini değiştir..
sabır..
olur inşallah..
buyrun bi daha gel görüşelim sizinle at çek yaparız en azından deneyimim olur.

Cazador

Aktif Üye
Adı
tayfun dinc
Bu aralar banada gelmiyorlar :)