Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Akajima Taper Line Surf Casting Misina 250m 0,28-0,57mm

Konu, 'Misinalar ve Çeşitleriyle Özelliklerine Genel Bakış' kısmında segmen tarafından paylaşıldı.

1. segmen

segmen Üye

Merhaba arkadaşlar ben surf takım için misina arayışı içindeyim yaklasık 125 gr.kullanıyorum ve Akajima Taper Line Surf Casting Misina 250m 0,28-0,57mm bu misinayı gördüm.Ama yeterli kullanıcı bilgisine ulaşamadım siz degerli düşüncelerinizi almak isterim .Birazda atışta kopma yaşamak istemiyorum aslında.

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. murat karahan

murat karahan Aktif Üye

Benim ilk testim şu şekildedir, Google'dan bakarım bu misina herhangi başka bir ülkede satılan bir marka mı diye... Bu misina markası sadece ülkemizde var. Uzak durmak için birinci nedenim. Üzerindeki İngilizcede yazım hataları var. Üstelik blackcat misinalarının üzerindeki açıklama, IGFA onaylı Momoi misinalarının açıklamasından çalınmış. Yuha yani. Resimdeki ürünün üzerindeki İngilizce açıklama yine başka bir üründen arak. http://www.chinafishshow.org/new_product/produsts/1026/info_1.htm
    İncelen misinalar (tapered) uç misina olarak 7-12 metre boylarında parça parça alınmalıdır. Bu ürün 300 metre ise ve uç misina olarak kabul edilemez. Piyasada Trabucco Taper leader uç misinaları var. Denenebilir.

segmen bunu beğendi.