Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Akbük-Didim balıkçıları

Konu, 'Tekneden Balık Avcılığı ve Genel Teknikleri' kısmında Cüneyt Aydın tarafından paylaşıldı.

1. Cüneyt Aydın

Cüneyt Aydın Yeni Üye

Merhaba,
    Didim tarafına giden balıkçı arkadaşların değerlendirmelerini bekliyorum haftasonu arkadaşlarla gidicez ama yakın zamanda giden arkadaşlar balık durumu hakkında bilgi verirse sevinirim.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Aramıza hoşgeldiniz, o civarda avlanan arkadaşlar var ise bilgilendireceklerdir.

little-captain bunu beğendi.
  4. frobi

frobi Yeni Üye

Pazar günü kazıklıdan papaz adası tarafına tekne ile gittik.Sabah pek birşey alamasakta öğleden sonra balık tesislerinin yanından(Sanırım Kılıç'ın tesisi) bol miktarda mandagöz mercan aldık.Oltalara 2 şerli 3 erli takıldılar.Ayrıca 3-5 mercan, iri denilebilecek gopezler,izmaritler, 1 tane 500-600gr lık çupra,3-5 lidaki geldi.Ben toplamda 4 kg falan balık almışımdır.10 kişiydik teknede.
    Yem olarak, karides çok iyi iş yaptı.Daha sonra mamun ve sülünez.Sardalyaya pek dokunan olmadı.Derinlik yaklaşık olarak 50m. idi.

5. Cüneyt Aydın

Cüneyt Aydın Yeni Üye

teşekkür ederim bunları duymak güzeldi inşallah bizimde ii geçer.

6. Sökeli

Sökeli Aktif Üye

Akbük ve kazıklıdan tekne turları var, kendi tekneniz var ise papaz adası yakınlarında çiftliklerin civarına gidebilirsiniz, kiralık teknelerde aynı güzergaha gidiyorlar, isterseniz birkaç tekne telefonu verebilirim önceden gün tayini etmeniz gerekiyor,3-4-5 nolu hırsızlı takımlarla illede balık yakalarsınız.Rastgele

7. Cüneyt Aydın

Cüneyt Aydın Yeni Üye

tekne turuyla gidiyoruz bi tane teknecimiz var memnunuz ama siz yinede diğer teknecilerin numarasını verebilirsiniz.Bodrum tarafında varmı numarasını verebileceğiniz tekneci.Yada siz gittinizmi bodrumdan tavsiye edermisiniz?Bodrumdan çok iyi balık çıkıyor diye söylüyorlar ama daha gitmek nasip olmadı.teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için

8. ysf_asil

ysf_asil Yeni Üye

didimde 7 metre balıkçı kayığıyla fener tarafında istediğiniz yerde avlanma fırsatı 05070507959...