Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Aklıma bir fikir geldi futbol severler için :)

trigerkayisi

Yeni Üye
Adı
refik şenol
arkadaşlar aklıma gelen taktik şu bilmem olurmu olursa nasıl olur bi anda parladı aklımda :harika: şimdi nasıl anlatsam bilmiyorum futbol topuna bir düzenek yapsak 200 300 metre ip inşaat ipi veya kalınn misina sonra silikon falan işte ne takmak istersek canlı yemde olabilir ama durmaz kancada düzeneği yapıyoruz topu penaltı noktasına dikiyoruz kaleboş ve geniş denize doğru karaburunu dayanıyoruz Allah ne verdiyse artık işte sonra topu yüzdürüyoruz kıyıya doğru geri çekerek veya paralel hareket ettirerek zaten topu denize kaçanlar bilirler gittikçe gider açığa nasıl olur sizce?

coredon

Daimi Üye
Adı
FERHAT SARI
Yurdum insanı süper fikirler üretiyor.

trigerkayisi

Yeni Üye
Adı
refik şenol
yarın sabah başlıyorum çalışmalara bakalım aklımdakini yapabilicekmiyim

Adı
Alper Atakan
İlginç valla bende çok merak ettim sonuçları ne olacak??

oktay16

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Oktay GEZEK
Futbol topunu ne kadar uzağa atabileceğini düşünüyossun.? 4,20 kamışla daha uzağa atabilir yine yavaş, yavaş çekebilirsin, hem etraftan görenlerde napıyor bu vah vah demez :D

emrepasa

Aktif Üye
rüzgarlı havada iş yapmayabilir,topu ileri atamayacağın için.ama misinayı takabileceğin ve sakin havalarda sahteyi yüzdürerek av yapabileceğin bir ortamda iş yapar gibi duruyor.eğer tutarsa dünya çapında kralsın.

yktug

Aktif Üye
Adı
İbrahim Yüksel
Arkadan esen rüzgarla şişirdiğin büyük bir balona istediğin yemi bağla ,rüzgarla bırak gitsin.Canlı yemle iyi netice alabilirsin.Kıyıdan veye tekneden farketmez.
Sabit avlarda uyguluyoruz.
Balon biraz batmaya başlarsa balık sendedir.
Rastgelsin...