Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Akşamüstü avı.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Can
Güzel av yapmışsın.
Daha güzelleri rast gelsin

eylmz

Daimi Üye
Gecmiş olsun :( av icin tebrik ederim :) avların her daim olsun can hocam

Horozbina

Daimi Üye
Adı
Bülent
Tebrikler Can. Hatırlarsan dün 010 rengi ilk sırada yazmıştım.

Birbirimizden hep bir şeyler öğreniyoruz. Ben de bunu Zeki'den öğrenmiştim.
Bilgi kişide kalmamalı, aktarılmalı.

Bunun dışında bir özelliğim daha var, işe yarayanı tekrarlamamak.
Sürekli farklı olanları denerim.
En doğruya ulaşmak, koşullara göre hangisinin daha uygun olduğunu bulmaya çalışmak.
Bulamayabilirim, bir kişinin uğraşması ile olmuyor.
Denediklerimizi gizlemeden aktarmalıyız.

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Süleyman Vedal Kahramanoğlu
Tebrikler Can

Balıklı ya da balıksız raporlarını paylaşman dileklerimle, her zaman rast gelsin...

Berke Öztürkmen

Daimi Üye
Adı
BERKE ÖZTÜRKMEN
Misina KEndo 0.165mm beyaz ip misina. Bugün hava biraz daha açıktı ve su biraz açılmıştı. Bunun için önüne FG knot'la 0.35mm, ~50cm Super Maxim misina bağladım. misinanın ucuna palomarla YM-2004 No:1 rapala klipsi taktım.
Öncelikle tebrik ediyorum Can kardeşim. Başarı detaylarda gizli ;)

cemtrks

Aktif Üye
Adı
cem türksever
Kan Grubu
A Rh Pozitif
tebrikler can güzel av olmuş
daha büyükleri rast gelsin

Can_Ordu

Daimi Üye
Adı
Can ÖNEL
Tebrikler Can, güzel avlarınla Karadeniz bölgesini iyi temsil ediyorsun.Daha iyileride rastgelsin kardeşim..
Değerli yorumunuz için teşekkürler. Daha çok yeniyim bu konuda gerçekten acemiyim. Tecrübe kazandıkça dilerim daha kaliteli avlar yaparım. Rastgele.

Tebrikler..Afiyet olsun..Detaylı sunum için tesekkurler..
Ben teşekkür ederim. Sağolun.

tebrikler tombul balıklar
Balıklar güzeldi özellikle 40cm olan göz doyurucuydu. Teşekkür ederim.

Tebrikler hemşerim . Ben Fatsa ya taşınalı beri meralardan uzak kaldım ..ama aklım hep oralarda ... Sadece hafta sonları gelebiliyorum ondada havası tutmuyor.... Yani kısacası Can ben tutamasamda tadını çıkara çıkara avlanacak bir kardeşimi oralarda görmek duymakta hoşuma gidiyor... Devamını dilerim Bol şanslar...
Çok teşekkür ederim. Fatsa'da da bir kaç güzel nokta var hatta biz bile bir gemeyi düşündük. Çok şükür avlanacak çok yer var ama avcı da çok varmış onu gördüm. Bu attığımız yerde biz 2 kişi hariç 7 kişi vardı. Biz giderken 2-3 kişi geliyordu. Bir gün karşılaşırız beraber av yaparız inşallah. Sizin tuttuğunuz balıkları biliyorum güzel trofeler var. Size de rastgele. Keyifli avlar.

Darısı benim başıma 29'unda Rizedeyim bir aksilik olmassa :)

AvlarınızBereketli olsun,

Rabbim daha beter kazalardan kourusun.
Amin cümlemizi. Ben zaten ava başlamadan önce dua olarak kazasız belasız bir av olsun balık olmasa da olur diyroum çünkü durduğumuz yerler tehlikeli bir kayma olursa bacak ve kol kırıkları olabilir. Önce emniyet. Balık olmasada olur.

Tebrikler Can
Güzel av yapmışsın.
Daha güzelleri rast gelsin
Teşekkür ederim. İnşallah size de denk gelir. Rastgele.

Gecmiş olsun :( av icin tebrik ederim :) avların her daim olsun can hocam
Teşekür ederim. Sahteyi çıkarırken balığın solungaç dikenleri girdi oralara. Uyanık balık dikeni sapladığını hissetti bastırıyor daha derine girsin diye. Onun da canı var tabi.

Tebrikler Can. Hatırlarsan dün 010 rengi ilk sırada yazmıştım.

Birbirimizden hep bir şeyler öğreniyoruz. Ben de bunu Zeki'den öğrenmiştim.
Bilgi kişide kalmamalı, aktarılmalı.

Bunun dışında bir özelliğim daha var, işe yarayanı tekrarlamamak.
Sürekli farklı olanları denerim.
En doğruya ulaşmak, koşullara göre hangisinin daha uygun olduğunu bulmaya çalışmak.
Bulamayabilirim, bir kişinin uğraşması ile olmuyor.
Denediklerimizi gizlemeden aktarmalıyız.
Haklısın Bülent abi senin bu özelliğini biliyorum abime de aktardım bunu ve farklı sahteler kullanıyoruz avda. ben balıkları tek sahtteyle aldım ancak öncesinde ve sonrasında başka sahteler de attım ancak vuruş olmadı. Ya konsantrasyonumu kaybettim aksiyonlarım bozuldu yada sahteler balığa hitap etmedi. Bilgiler için teşekkür ederim. Sağol.

Tebrikler Can

Balıklı ya da balıksız raporlarını paylaşman dileklerimle, her zaman rast gelsin...
Teşekkür ederim Süleyman abi. Dileirm bir gün de şöyle bir paşa paylaşırım. Nasip. Daima rastgele.

Tebrikler ve afiyet olsun Can :)
Konunun daha da büyük balıklarla devam etmesi dileğiyle ;)
İnşallah bende öyle umuyorum. Dilerim güzel balıklar alırım. Size de rastgelsin, keyifli avlar.

Öncelikle tebrik ediyorum Can kardeşim. Başarı detaylarda gizli ;)
Estağfrullah, teşekkür ederim. Ben de bu sitedeki değerli abilerimden gördüklerimi uygulamaya çalışıyorum. Gerisi suda balığın varlığına kalmış. Suda balık olmasa her türlü emek boşa gidiyor.

tebrikler can güzel av olmuş
daha büyükleri rast gelsin
TEşekkür ederim. Sağolun. Rastgele.

1 gündür il dışında olduğumdan ancak fırsat bulabildim yazmaya. Herkese keyifli avlar.

prometheus

Üye
Adı
vedat yeder
tebrikler
çok güzel balıklar
şu at çek ile 1 yıldır uğraşıyorum henüz 1 levrek yakalayabilmiş değilim tam pes edeceğim sizinki gibi raporları görünce devam diyorum ama pes etmem yakındır İzmir de levrek yok galiba yada ben yanlış yerlerde deniyorum