Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aksiyon Kamera- GoPro alternatif, SJ4000

Konu, 'Genel Konular' kısmında harbyteam tarafından paylaşıldı.

1. harbyteam

harbyteam Daimi Üye

Merhaba,
    Son yılların modası aksiyon kameralar..

Balık avcılığında bizim için kullanım alanı olan bu ürünler maalesef ateş pahası.
    Sunmuş oldukları kaliteye bir lafımız yok ama örneğin bir gopro modeli almak istediğimizde 4 haneli rakamları gözden çıkartmamız gerekiyor :D
    Ben de kısa zaman önce alternatif ucuz ürünleri araştırmaya başladım.
    Karşıma SJ4000 çıktı. ilk başta gopro ile yapılan kıyaslamaları izlediğimde yok artık falan oldum..
    Ayrıca fiziksel boyutlardaki benzerliği de gayet tatmin edici olmuş.
    Kutu içeriğinin de yine goproya kıyasla çok daha fazla olduğu belirtiliyor yapılan yorumlarda.

Aradaki fiyat farkı göz önüne alınınca kesinlikle rakipsiz olmuş Sj4000.

Özellikle wi-fi kontrol olmadığını belirtmek isterim Sj4000 de..

Şuan yedek batarya ile birlikte 100 doların hemen altında bir rakama yurt dışından sipariş verilebiliyor. Şahsen ben sipariş verdim ;)

Videoda detaylı bir kıyaslama mevcut,

alganiresidence ve KalamA bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. batuhannn

batuhannn Yeni Üye

Öncelikle hayırlı olsun.

Benim de başımdan geçen bir olayı aktarmak isterim; yine buna benzer bir fotoğraf makinesi almıştım özellikleri çok iyiydi hem de aynı zaman da güzel video çekmesi de vardı, ürün sorunsuzca elime geçti lakin bir ay sonra ışığın yanıp sönmesi ile başlayan problem tamamen açılmamak üzere kapanışa geçti, sonuçta sizin de dediğiniz gibi uygun bir maliyet söz konusu olduğu için fazla problem yaratmadı ama bendeki kanı bu tür ürünlerde uzak durmam gerekliliğidir.
    Eğer dediğiniz gibi güzel bir ürün çıkarsa ilerde bende değerlendirmek isterim, umarım sorunsuz çıkar ve memnun kalırsanız; iler ki dönemde -/+ ları ile ayrıca bir paylaşımda bulunursanız kullandıkça bizler içinde iyi olacaktır. Paylaşım için teşekkür eder güle güle kullanmanız dileğiyle.

Saygılar.

harbyteam bunu beğendi.
  4. Can_Ordu

Can_Ordu Aktif Üye

Bu ürünü bir çok kişi kullanıyor. Biz de bir tane aldık abimle. Daha doğrusu abim Çin'den gelirken almış. Ürün fiyatına göre iyi bizce. Şimdilik memnunuz. Bazı eksileri var tabi örneğin hep geniş açı (170º) çekiyor düz açıya (120º) ayarlayamıyorsunuz. Su altında bu özellik yok oluyor normal çekiyor. Bir de 720p 60 fps kayıt var demişler ama reel 60 fps değil çift 30 gibi bu nedenle 60 fps gibi görüntüyü yakalayamıyor. En iyisi (gopro)1500TL bunu abim çinden 100TL'ye almış bu nedenle oldukça güzel.

En azından su altında gördüklerimizi başkalarıyla paylaşabiliyoruz.
    Bu video da benim çekimim. SJ4000 1080p 30fps
    Minik Yengeç - YouTube

KalamA ve harbyteam bunu beğendi.
  5. karantina14

karantina14 Aktif Üye

Ahmet hayırlı olsun. Kullan bakalım nasıl ayrıca sennden av videolarıda bekleriz artık :)

harbyteam bunu beğendi.
  6. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Ahmet'im selamlar.Paylaştığın ürünü birde şu gözle bak derim bide.Kullandığın kamışın aynısını kopya edip 100 doların altına satıyorlar.İçine kurt düşmez mi?
    Benim gözümde bazı ürünleri yapanlar bellidir.Action kamera dediğindede gopro bence tektir.Bende goproyu almadan çok markaların ürünlerine baktım inceledim videolarını izledim.Mesela sonynin ürününü beğenmiştim bende lensinden dolayı renkleri çok canlıydı goproya göre ama adamların yaptığı case suyun altında cihaza hükmetmeyi engelliyor.
    Gopro bu işte number one.kullandığım modelide hero 3 silver edition.Bizler bu cihazla ne reklam filmi ne başka birşey çekicez sadece tatilde suyun altında üstünde vede balık avlarında kullanıcaz.Hayli hayli yeterli.Ben 800 tl verdim aldım çok çok memnunum.
    Aldığın ürünün burada servisi var mı?Cihaza birşey olsa tekrar yurtdışına göndermen gerekecek bunların kargolarını sen ödeyeceksin bir bakmışsın maliyet artmış:)
    Ürünü almışsın güle güle sıkıntısız kullanman dileğiyle.

harbyteam bunu beğendi.
  7. harbyteam

harbyteam Daimi Üye

Abi selamlar.

gopro ile birebir kıyaslama yoluna da gitmedim hiç alırken :)
    diğeri 1/5 fiyatına satılan iki ürünü kıyaslamak ikisine de haksızlık olur sonuçta :D
    alternatif olarak arayış içerisinde olanlar için güzel bir seçenek.paylaşmak istedim sadece ;)
    Ürün gelince bir iki video atarız ama halihazırdaki videolarından bir farkı olmayacağı kesin :D

8. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Hani bazen insan bir cümle kurar"Almışken iyisini alıyım senelerce kullanırım" diye bende bazı ürünlerde bundan yanayım.Böyle bir ürüne alternetif yaratmaktansa bir kere para verip iyi olanı almayı yeğelerim.

İnşallah dediğin gibi çekimleri paylaştığın videodaki gibidir:)
    Arayışta olanlar için iyi bir haber olur bu.