Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

akyalara devammmm :)

• Konbuyu başlatan BS Okuru
  • Başlangıç tarihi

Mesut1903

Daimi Üye
Adı
Mesut orak
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Uleyn bende 28 santim istavrit tuttum diye kabarıyorum abiler deniz altı yakalıyor. Tebrikler.

ErdalYildiz

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tebrikler. Her spincinin hayalindeki balıklar

zaad

Daimi Üye
Adı
ZAFER A.
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Her spinciye bir kez dahi olsa böyle bir balığı çekmek nasip olur İnşallah. Kıskanmamak için kendimi zor tutuyorum :)

shadowpane

Daimi Üye
Adı
Hakan SEZEN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
avınız için tebrik ederim, gerçekten de limit üstü bir av :), 2013 ve 2014 yılında olmak üzere iki kez av yaptım. Geçen yıl orada ıslah çalışması vardı, biraz daha derlenmiş. Orada genelde yemli yada canlı hayvan bırakıp avlanıyordu, spinle avlanan görmedim. Siz ve sizin gibi birkaç forumdaşımız kendini geliştirmiş ve sahte yemlerle avlanıyor. Avlarınız daim olsun paylaşım için teşekkürler.

togay yurtsever

Aktif Üye
Son günlerde resmen bir avlanma çılgınlığı yaşanıyor bölge de. Oltayi bırakıp national geographic gibi izleyesi geliyor insanin.
Kocaman kofanalar akya saldırısına uğramamak için kaçıyor bölgeden,yunuslar sürüleri kistirmak için sahile iyice yanaşıyor.
Dün rahat 5 arkadaşın ne ipi ne de takımı baliklara karşı galip gelemedi. Saniyeler içinde kalamalar bosalip sahteler ile beraber denize karisti.bolge de avlanirken normal spin takimlari pek ise yaramiyor.daha kalin ve uzun ipler alabilen drag gücü yuksek bir makina,0.23 ve uzeri sağlam bir ip ve hard aksiyonlu 3 mt civari bir kamis ile daha güvenli av yapmak mümkün.
Benim bildigim kadariyla bu baliklarin ikisi de 0.24 ip ile çekildi.
0.18 sufix 832 yanimda ki arkadassa ancak 10 sn dayandi.
Ama her an böyle olmuyor ışte. Bugün hic hareket yoktu merada şans ışte.
Hamdi abi gelirseniz lutfen ulasiniz bana.

muhsin5791

Daimi Üye
Adı
MUHSİN YILDIRIM
Kan Grubu
A Rh Negatif
yürek dayanmaz böyle ava , tebrikler.

Spinlevrek

Daimi Üye
Adı
İbrahim
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Öncelikler tebrikler. Ancak bu ava inanmak çok zor. O makina ve kamış bu balığı nasıl çeker!!! Ben 3 senedir atçek yapıyorum hem de yoğun biçimde. Demek ki hiç bir şey bilmiyormuşum. Birisi şaka desin ne olur :)