Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Alabalık ( benekleri kırmızı olanından ) :D:D ( Kahramanmaraş )

onder

Daimi Üye
Adı
Önder Çapa
Tebrik ederim Özkan. Güzel bir ava imza atmışsın.

marasliozkan

Aktif Üye
Adı
Özkan ZEYBEK
Vayyy özkan kardeşim eline sağlık diyordun zaten gideceğim gideceğim diye iyi olmuş her açıdan bereketli ,güzel ve keyifli bir av olmuş senın için darısı bizim başımıza diyelim yolculuk ne zaman buralara
Eyvallah Erdem, sağol kardeşim daha iyileri senin olsun, İstanbula geldim burdayım, bekliyorum kısa zamanda bi av yapalım.

Çok güzel .. Müthiş...!!!
Özkan harika bişey yapmış ve bunu da bizlerle paylaşmıssın teşekkürler kardeşim...
tebrikler...
Rica ederim abi ne demek, ben teşekkür ederim güzel yorumun için
Tebrik ederim Özkan. Güzel bir ava imza atmışsın.
Teşekkür ederim Önder abi, Sağol

İrfan

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
İrfan Çimçik
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tebrikler Özkan,balıkların boyları çook güzel.
huzur aldığım bir av.doğada mis gibi oksijen yeşilkler içinde serin serin oh ne güzel.en kötü günün böyle olsun.selamlar.:)

yusufozkan

Yeni Üye
Tebrikler adaş. Güzel paylaşım olmuş. Bende klavuzlu da gökkuşağı alabalık avlıyorum genelde.Ama benekli alabalık avlaklarını bilmediğimden şimdilik gökkuşağı ala ile zevkli avlar çıkarıyorum. Benekli ala nın da avcılığını çok merak ediyorum dogrusu.

by_benhur

Yeni Üye
Özkan bey öcelikle avınız için sizi tebrik ediyorum. Bende K.Maraşa yeni geldim en az 4 sene de buradayım:) daha önce deniz balıkları hakkında tecrübem olsa da, tatlı su balıkları konusunda acemiyim.
Kılavuzluya gittim ortamı pek sevmedim ben doğal olan ortamları seviyorum sizinde balık avladığınız ortam çok hoş gözüküyor insanda avlanırken birazda doğadan zevk almalı bence avlandığınız yer hakkında bilgi verirseniz sevinirim en kısa zamanda orada bulunmak isterim :)

alperenk

Üye
Adı
Alperen Kurşun
Güzel alabalıklar, bizim burda (fethiye) da geçen sene bolca vardı ama sağ olsun tiriviri falan atanlar kalmadı :|

Berkayy

Daimi Üye
Adı
berkay
tebrikler abi ben yalovada alabalık avlarken hep gökuşağı geliyordu bir kere kımızı benekli orj. ala geldi 20 cm civarıydı onuda gerı salım sudan ilk çıktıklarında renkleri çok güzel :)
alabalık avlamak gerçekten diyer balıklardan daha farklı gelıyor bana çunku dere derin değil görüyorum kerataları yukardan bırakıyor çekirgeyi haretklerini salırılarını vs hepsini gözlemliyorum bazen alabalık tutarken karşıdan ayı mı çıkıcak gibi bakıyorum kendimi kolluyorum felan çok zevkli oluyor.