Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Albastar 2780 Nature 3.30 ile sahte avı

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında confused tarafından paylaşıldı.

1. confused

confused Aktif Üye

Merhaba ustalar Albastar 2780 Nature 3.30mt 100-150 gr atarlı bir kamışım var bununla at çek sahte ile av yapılabilir mi? yapılıyorsa sahte takımı şemanız varmıdır teşekkürler

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. avsen

avsen Aktif Üye

usta olmayarak bildigim kadarıyla cevap vereyim . at çek avı spin yada surf tipi avcılık kamışınız işi iş içinde uygun değil aslında yalnız surf gibi kullanmak isterseniz aksiyonu 100 150 gr demişsiniz ben nette sizin için aradım ama o kamışın atarında aynı kamışı bulamadım.elinizdeki kamışla fazla akıntı olmayan yerde rapala avı yapabilirsiniz bunun içinde bir makine gerek 6000 6500 lük idealdir.rapala için fazla pahalı olmayan KENDO LV-Minnow 88F 8.8cm, 7.4gr Maket Balık, Fiyatı 14,17 TL - KENDO Sahte Maket Balık
    Powerline Bluefish Lure-2 Lüfer Palamut sahtesi Muhtelif marka suniyem sahte balıklar POWERLINE AVmarketi.com bu sahtelerde bakabilirsiniz pahalı olanlarda var elbette bütçenizi bilmedigim için bunları gösterdim örnek olarak bu bu rapala nasıl kulanılır derseniz videolardan arastıra bilirsiniz rast gelsin :) yardımçı olabildiysem ne mutlu bana

Son düzenleme: 1 Aralık 2015
    Kadir07, confused ve Mesut1903 bunu beğendi.
  4. confused

confused Aktif Üye

Tunay bey desteğiniz için çok teşekkür ederim bahsettiklerinizi gayet iyi anladım haftasonu yeşilköy sahilde denemelere başlayacağım beraber vakit geçirmek isteyen arkadaşları beklerim.

5. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

Yeşilköyde spin ile birşey tutmanız oldukça zor bir ihtimal. O kamışlada bu iş olmaz. 10-40 civarı atarlı 270 cm civarında bir kamış ve buna uygun bir spin makinaso öneririm. Yer olarakta Üsküdar. Gün batımında orda olursanız bu ara spinde balığa ulaşmanız çok olası. Uygun fiyatlı olarak kendo, japanese marka sahteler olabilir. Renk beyaz, sarı beyaz uygun olur.

6. confused

confused Aktif Üye

Murat Bey yeşilköy sizi epey yormuş anlaşılan :) benide yordu saatlerce yemli bekleyip yosun aldım ama ben denemek istiyorum gelin beraber deneyelim :)

7. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

Yok ben Yeşilköy için limitimi doldurdum. Karşıya geçemem diyorsanız ya yenikapı ya da cankurtaran tarafına gidin. Yeşilköyde anca spor yapılır. :D

8. confused

confused Aktif Üye

Bakırköyde oturuyorum yeşilköy iyi oluyor araba park etmek ve rahat kefal ve gümüş hariç hiç balık tutamadım yeşilköyden Henüz.Yenikapı ve Cankurtaranda nerde balık tutuluyor arabayla gitsek nereye park edeceğim bilmiyorum karşı zaten vakit alıyor geçen hafta boğazdaydık inanılmaz bir akıntı vardı yemli ve sahteli denemeler yaptık çapariye gümüş takıldı.

9. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

Yenikapıda park sorun değil. Yeni yapılan dolgu alanında otopark mevcut. Cankurtaranda biraz sorun olabilir.

confused bunu beğendi.
  10. confused

confused Aktif Üye

sizi dinledim cumartesi yenikapıya gittim 1. platformdaydım saat 15:00 18:00 arası 2 arkadaş yemli ile 0 döndük döndüğümüz saatlerde çok kalabalıklaştı fakat 10 kişiden 1i tek tük alıyordu