Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

albastar kk 60 kırık

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında yawruaslan tarafından paylaşıldı.

1. yawruaslan

yawruaslan Aktif Üye

Merhabalar abiler ustalar bende emektar bi makina var bu makinada kırık var bunu tamir ettirme şansım nedir nerede tamir ettirebilirim nekadara mal olur bana bilgi verirseniz cok sevinirim. Lineaeffe spider surf kamıs aldım kamısın yatagına oturmuyor biraz sıkıstırırsam azıcık ucundan oturuyor ama saglıklı degil ve kamısın makina yuvasına zara veririm koparırım diye korkuyorum

albastar kk60

0.50/250-0.60/2000.80/150 mt misina sarın kapasinde,4.1:1 devrinde,575gr ağırlığında,7 bilyalı

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Kısık albastar ın malı, götürün istoça genel merkez orada sanırım yapabilirseler yaparlar. Ek vs. yaparsanız yine oynama yapar hiç uğraşmayın. Karaköy ve Üsküdardada kısık balık var gidip bir konuşun.

4. Can_Ordu

Can_Ordu Aktif Üye

Bende emektar kk 50 var abim almıştı sağolsun hala kullanıyorum. Aldığım yer bana getir ben bir yere yollarım bakımını yapar gönderirler demişti. Bence siz de gönderin ellerinden gelen bir şey varsa yaparlar ama kırık kötü bir yerden olmuş. Tamiri mümkün olmayabilir.