Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

aliexpress ile ilgili

Konu, 'Olta Malzemeleri ve Balık Avı Ekipman İncelemeleri' kısmında yawruaslan tarafından paylaşıldı.

1. yawruaslan

yawruaslan Aktif Üye

konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim en makbul burası gibi göründü gözüme

merhabalar küçük bir sorum olacak aliexpress ile Türkiyedeki satılan ürünlerin arasında baya fiyat farkı var mesela ryobi applause 8000 Türkiyede satış fiyatı nakit 290 dan aşagı bulunmuyorken bu fiyat aliexpress de 180e kadar düşüyor kafama takıldı burdan almak saçmalık gibi gelmeye başladı bu ürünü sipariş versem acelem yok isterse 15 20 30 gün sonra gelsin bir kac sorum var yolda başına bişey gelirmi gelirse iade şansım varmı ürün garantilimi olacak garantisiz mi ve sizce oradan almak mantıklı mı gümrüge takılacagını sanmıyorum birde yanında ip misina veya kamış siparişi geçsek yani 2-3 malzeme geçsek gümrükte sorun olurmu ve ödeme kredi kartıylamı oluyor güvenilir mi ? kafamı kurcaladı sizlere sorayım dedim

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. NiGHTMaRe07

NiGHTMaRe07 Aktif Üye

Aynı sorulara bende takılıyorum..aydınlatacak arkadaş varsa sevinirim..

4. ferhat920

ferhat920 Aktif Üye

180 dolar mı? Dolar ise gümrüğe takılır!

5. strangolos

strangolos Misafir

300 liranin ustune cikmamaya calisin, alibabanin degil ryobinin yurtdisindan garanti kapsamini sorgulamalisiniz igne ve kursun siparisi vermeyin tehlike olusturacak madde kapsamina girer ve takilabilir buna rapalada dahil.Bunlarla ilgili alibabaexpresse mail yoluyla ulasabilirseniz size geri donus yapacaklardir

6. strangolos

strangolos Misafir

unutmusum alibabaexpress iade kabul ediyor

7. sessizdenizci

sessizdenizci Daimi Üye

75Euro (belki yanılıyorumdur 75 USD) üzeri herşey gümrüğe takılır. Gümrüğe takıldığında PTT size bir kağıt getiriyor ve gidip belirli bir miktar ödeyip alıyorsunuz. Aliexpress ten bir kaç defa alış veriş yaptım, bence güvenilir. 300Metre ip misinayı 9 USD ye aldım 2 yıldır kullanıyorum oldukçada memnunum.

8. yawruaslan

yawruaslan Aktif Üye

teşekkür ederim dolarak olarak 180 degil dolar olarak 60-80 dolar filan oluyor yani ryobi makine burda 300 orda 180 cok fark var ordan mı alsam aldıgımda burada garantili oluyormu kafama takılan o

9. gran061

gran061 Aktif Üye

hocam ben alışveriş yaptım suan beklemedeyim ürünüm gelince onay verirsem param hesaplarına geçiyormuş beklemedeyim bakalım zaten gemi getirmezse otomatik iptal ediliyormus alışveriş paran sende kalıyo yani

10. strangolos

strangolos Misafir

Dedigim gibi global garanti normal sartlarda 1 yildir fakat bu firmadan firmay degisiklik gosterbilir alibabanin kontrol edebilecegi bir durum degil bu tedarikci olarak ryobinin web sitesinde mutlaka garanti kosullari hakkinda bilgilet mevcuttur

11. ferhat920

ferhat920 Aktif Üye

Alibaba ile aliexpress birbirinden farklı..
    Alibaba tehlikeli tavsiye etmem, bir arkadaşım mont almıştı iğrenç pis kokulu bir mont çıktı paketten hiç kullanamadı,
    aliexpress güvenli diye biliyorum..