Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aliexpress misina alacağım yardım lütfen.

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında gsozata tarafından paylaşıldı.

1. gsozata

gsozata Aktif Üye

S.a arkadaşlar öncelikle herkese rast gelsin.

Aliexpresste ip misinada kampanya var. En çok satılanlar listesinde yer alıyor ve satıcının geri bildirimi oldukça yüksek fiyatta çok makul.

Tahmini Teslimat Zamanı

Sizce kaçlık seçmeliyim ?

İstanbulda avlanıyorum. Henüz spin çalışmalarına başlamadım, oldukça acemiyim yardımlarınızı bekliyorum.

Tahmini Teslimat Zamanı

500 Metre olan.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. havatemiz

havatemiz Aktif Üye

Çok uzun süre beklemeniz gerekebilir. Takip no yoksa allaha emanet. Ben artık bu postada kayboldu derken iki ay sonra geldi.

4. OnuR67

OnuR67 Daimi Üye

Merhaba
    Diğer satıcıyı bilmem ama Sea King den (300 m tri poseidon' u satan) 2 yıllardır alışveriş yapıyorum.

Teslimat detayların da China Post Regestered Air Mail yazıyorsa korkmadan düşünmeden alın ürün kargoya verildimten sonra en geç 15 gün sonra istanbulda olur ve takip numaralı PTT ye zimmetli bir taşıma şeklidir.

Benim boğazda kullandığım ip bu

Online Shop 500 M SeaKnight marque Tri - Poseidon série Super Strong japon multifilaments PE ligne de pêche tressée 8 10 20 30 40 60LB|Aliexpress Mobile

Surf de 1.0 Numara 0,16
    Spin de 0.8 Numata 0.15 sarılı"]

Surf de 1.0 Numara 0,16
    Spin de 0.8 Numata 0.15 sarılı[/URL]

Hedo bunu beğendi.
  5. Hedo

Hedo Aktif Üye

Ben aşağıdakinden aldım. 2 numara yazan yeşil renk. Çok memnunum. Surf için tavsiye ederim.

Tahmini Teslimat Zamanı

6. exxper

exxper Daimi Üye

Tahmini Teslimat Zamanı

ben bu satıcıdan verdiğim ilk sipariş yola çıktaktan 6 gün sonra istanbula geldi 2. siparişimde 8 günde 3. siparişimde 9 gunde geldi
    boğazda kullanacaksan GOAL marka ve SeaKnight Brand Tri-Poseidon bu iki marka gerçekten çok kaliteli tavsiye ederim yanlız GOAL marka ipin 1000 metre olanını sipariş vermeniz daha mantıklı telefondaki uygulamadan sipariş verirseniz 15.80 dolara geliyor 1000 metresi ,SeaKnight Brand Tri-Poseidon bununda 500 metreliği var 1000 metreliği yok bence vermişken durum varsa her 2 üründen de 2 şer tane sipariş verin sizi en az 3 yıl götürür en azından kopunca vs. bişey olunca üzülmezsiniz ben geçen sene verdiğim ip paralarına yanar oldum bizleri iyi kazıklamışlar

osmançubuklu bunu beğendi.
  7. gsozata

gsozata Aktif Üye

Arkadaşlar peki gümrüğe takılmaması için maksimum kaç dolarlık sipariş geçmeliyim ?

Bu konudaki tecrübelerinizi de paylaşırsanız sevinirim. Bu gümrük olayının tamamen şans ile alakalı olduğunu söylüyorlar ama ben yinede fikrinizi almak istiyorum.

Birde gümrüğe takıldığı zaman vergisini ödeyerek malı alabiliyor muyuz ? Yoksa tamamen ürünü kayıp mı ediyoruz ?

OnuR67 bunu beğendi.
  8. Hedo

Hedo Aktif Üye

Gümrükte herhangi bir sorun yaşayacağını sanmıyorum.

Gıda, tehlikeli madde, kimyasal, sıvı, vb. bir ürün değil.

Üstelik parsiyel kargo şeklinde geleceği için gümrükte kontrolü çok basit olacaktır. 1-2 ufak parça için takılacağını sanmam.

gsozata bunu beğendi.
  9. exxper

exxper Daimi Üye

20150915_121015.jpg 20150915_121025.jpg
    Simdi geldi 7 adet sikinti olmadi 10 adet gonderenlerde var simdi dikkatimi cekti faturada 91 dolar yaziyor ama gumruk alinmadi gümrükte yasaklı mal olmadığı sürece iade olmaz en fazla gümrük vergisi alınır yanlız benden gümrük almadılar diye sizdende alınmıyacağı anlamına gelmez kafalarına eserse belli olmaz

Son düzenleme: 15 Eylül 2015
    falcon1453 ve gsozata bunu beğendi.
  10. gsozata

gsozata Aktif Üye

Süre olarak kaç gün sürdü acaba ?

11. exxper

exxper Daimi Üye

yazmıştım burda link de mevcut bu ensonki 9 günde geldi yanlız yurtdışına çıktıktan sonra siparişi verdikten ortalama 5 ile 10 gün içinde yurt dışına çıkış yapıyor bide gelme süresini eklersen ortalama 2 hafta

gsozata bunu beğendi.