Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Aranıyor Alınık Muhtelif Sahteler...

cihsib

Aktif Üye
Adı
Cihangir
Kan Grubu
B Rh Negatif
ben size geri döndüm de siz bana tekrar geri dönmediniz ben de bir sorun var herhalde dedim. ben şimdi anlamadım milletin bana yüklenmesini. insanlar burada neden bu kadar rahatsız ediliyor anlamış değilim. kimin tavuğuna kış dedik ki? ilginç.

Son düzenleme:

cihsib

Aktif Üye
Adı
Cihangir
Kan Grubu
B Rh Negatif
marka ve modellerini mesaj atarmısın.

Erol 61

Daimi Üye
Adı
EROL
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Rapala kendo maria yozuri

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
ben size geri döndüm de siz bana tekrar geri dönmediniz ben de bir sorun var herhalde dedim. ben şimdi anlamadım milletin bana yüklenmesini. insanlar burada neden bu kadar rahatsız ediliyor anlamış değilim. kimin tavuğuna kış dedik ki? ilginç.
Arkadaşım bana iki tane mesaj gönderdin 1.sinde konuyu bulamıyorum dedin
2.sinde buldum 10. Sayfaya düşmüş sanırım tanesini 30 liraya satıyorsunuz dedin ilanda herşey net yazdığın mesajlarda geri dönülecek ciddiye alınacak birşey benim açımdan yoktu o yüzdrn dönüş yapmadım .Ayrıca seni rahatsız ettiğimi düşünmüyorum inşallah aradığın sahteleri bulursun

HEPINIZE KEYİFLİ FORUMLAR

cihsib

Aktif Üye
Adı
Cihangir
Kan Grubu
B Rh Negatif
Arkadaşım bana iki tane mesaj gönderdin 1.sinde konuyu bulamıyorum dedin
2.sinde buldum 10. Sayfaya düşmüş sanırım tanesini 30 liraya satıyorsunuz dedin ilanda herşey net yazdığın mesajlarda geri dönülecek ciddiye alınacak birşey benim açımdan yoktu o yüzdrn dönüş yapmadım .Ayrıca seni rahatsız ettiğimi düşünmüyorum inşallah aradığın sahteleri bulursun

HEPINIZE KEYİFLİ FORUMLAR
yekta bey ilk önce sizi benimle senli benli arkadaşımlı dostumlu konuşmaktan men ediyorum. lütfen üslubunuzu düzeltin. ikincisi siz bana rapala maxraplarim var satılık köşesinde dediniz. ben de yüzlerce ilan arasından onları bulmaya çalıştım. öncesinde de size mesaj çektim bulamıyorum diye. bir insan size sokakta pardon şu adresi bulamıyorum diyince siz soran kişinin karşısında put gibi susup suratına mı bakıyorsunuz? he benim bu soruma cevabınız evetse onu bilemem :D ayrıca ilanınızı açmanızın üzerinden neredeyse iki buçuk ay geçmiş. ben heralde 30 TL ye satıyorsunuz derken hala o fiyatta mı manasında dedim. yani sizi yazdığımı anlayacak kapasitede görmüştüm ve evet hala 30 TL veya 35 yaptım ve elimde şu modeller kaldı demenizi bekledim. normal bir satıcı elimde şunlar kaldı diye cevap verir veya bakın fotoların yanında yazıyor adetleri falan der. ama siz başta dediğim gibi put kesildiniz, durdunuz. ben onun üzerine tekrar tekrar size mesaj mı çekmeliydim lutfedipte cevap vermeniz için. bunun dışında ben size beni rahatsız ediyorsunuz demedim ki neden üzerinize alındınız. bazı şeyleri yaptığını bilen ama kendi içinde bunu reddeden kişiler genelde sizin gibi reddetme yolunu seçerler. neyse ben genel manada insanlar rahatsız ediliyor burada dedim.

siz ne yazarsanız yazın artık benim bu size son cevabımdı. çünkü bu konu uzaaaaarr gider. burada da tartışmayı seven, herşeyi sabote eden insanların bolluğundan dolayı konu dallanıp budaklanır. o yüzden bitsin bu tartışma. siz devam etmek istiyorsanız buyrun. tek başınıza veya her yazdığınızı beğenenlerle birlikte yazabilirsiniz.

Ayrıca arkadaşlar tartışmalardan dolayı insanlar bu tarz güzel forumlardan kaçıyorlar. ve kaçınılmaz son olarak zamanında inanılmaz aktif olan forumlar ıssız çorak sessiz arazilere dönüyor. bence buna engel olun ve tartışmayı seven, kullanıcılara sürekli iğne batırmaya çalışan insanlara tepkinizi koyun. tabi bu benim naçizane fikrim. sağlıcakla kalın.

cihsib

Aktif Üye
Adı
Cihangir
Kan Grubu
B Rh Negatif
bu arada baya bir konu dışına saptık. toparlayalım o zaman. :)

GÜNCELDİR.

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Allah gönlüne göre versin......