Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Alınık Spin Kamış

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında serkanmsg tarafından paylaşıldı.

1. serkanmsg

serkanmsg Yeni Üye

Procatch Carbospin Ultra 2.40 15-40 gr. atarlı kamışımın kırılması ile -Lrf de dahil çok amaçla kullandığım joker spin kamışımı maalesef yitirmiş oldum :( Elimde çeşitli atar aralıklarında 1.80, 2.05 ve 2.70 lik spin kamışlarım olmakla beraber 2.40 lık orta boy bir spin kamış edinmek durumundayım. Öncelikli tercihim maalesef sıfırını bulamadığım kırılan kamışım olan Procatch Carbospin Ultra 2.40 bulabilmek, konuyu da öncelikle bu nedenle açtım. Bununla beraber elinde 7 - 35 gr. veya 10-40 gr. atar kondisyonu iyi durumda spin kamışı olan ve satmayı düşünenler (kargo bedeli gönderici tarafından ödenecek şekilde) tayin edecekleri fiyatla iletişime geçerlerse sevinirim.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ErdalYildiz

ErdalYildiz Aktif Üye

Limitinizi belirtirseniz daha iyi olur.

4. befalcon

befalcon Aktif Üye

Procatch bende kullandım. İyi bir kamıştır. Bir alışveriş sitesinde var. Özeline linki atıyorum.

dreamalpin ve serkanmsg bunu beğendi.
  5. Pellegra45

Pellegra45 Aktif Üye

Aynı kamisi kullaniyorum. Bana göre tam bir fiyat-performans kamışı. İnsallah bulursunuz.
    Süleyman

serkanmsg bunu beğendi.
  6. Burak Kızılırmak

Burak Kızılırmak Daimi Üye

Hocam nereye Göndereceğinizi yazarsaniz elind fazla dan 2.40 v system 10.40 spin kamış mevcut ürün 0 sıfır kutusunda kargo bedelini bi hesap edeyim :)

7. serkanmsg

serkanmsg Yeni Üye

Ben Eskişehirdeyim. V-system arkadaşlarımın tavsiye ettiği kamışlardan biri. Kargo konusunu hafife almayın alıcı ödemelilerde bazen acaip fiyatlar talep ediyorlar. Forumu bi aratırsanız bu konuda birkaç başlık bulabilirsiniz.

8. Burak Kızılırmak

Ürün sıfır hocam piyasadan daha uygun satıyorum malesef problemli bir şekilde ben heavy spin yüksek atarlı sini istemiştim 10 40 gram atarli geldi bir ürün geldi ve değişim yaptırmadım bu sebeple satılık yoksa aynı üründen kendimde kullanıyorum. piyasada suan 160 tl civarı ben bi kargoya sorayım ona göre fiyat verebilirim işin doğrusu yani profesyonel bir satıcı değilim alış veriş sitesine de minnet etmek istemedim işin doğrusu sa tarım satamazsam abime hediye ederim diye düşünmüştüm :)

9. serkanmsg

serkanmsg Yeni Üye

Almayı düşündüğüm segmentteki kamışlardan birisi, haber bekliyorum hocam.

10. Burak Kızılırmak

tmm hocam ben öğretmenim sanliurfa da görev yapıyorum ogleden sonra musait olurum yarın ogleden sonra sorar ona göre yazarım fiyati :)

11. befalcon

befalcon Aktif Üye

Procatch kamışın 2,40 10-20 atarlısı -forum sponsoru olduğu için paylaşıyorum- inceçizgi de var arkadaşlar.

serkanmsg bunu beğendi.