Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Alınık Surf Kamış

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında Hırçın Karadeniz tarafından paylaşıldı.

1. Hırçın Karadeniz

Hırçın Karadeniz Aktif Üye

Merhaba, orta kalitede kullanıcı memnunuyetini ve gereksinimlerini kapsayan.. sağlam, uzağa atış için uygun, 100 ila 200 gram atarlı surf kamış aranmaktadır..

Not: Hasarlı ve tamiri mümkün ürünler dikkate alınmayacaktır.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. trakonya79

trakonya79 Daimi Üye

çok ilginç bir başlık olmuş,

yada bana öyle gedli. :eek:

hayırlı uğurlu olsun.

4. ulas07

ulas07 Üye

Lineaeffe s-curve 4.20, 150 gr

5. murat karahan

murat karahan Aktif Üye

Gökmen arkadaş, Ordu civarında çok abartı mesafelere atmayı gerektirecek yer ve balık olduğunu sanmıyorum. Bu yüzden mesafeden ziyade hassasiyeti daha ön planda tutarsan daha verimli olur düşüncesindeyim.
    Alba'nın İstanbul serisinden, Shimano Vengeance'a kadar fiyat aralığında istediğin ürün bulabilirsin. Görerek almakta fayda var derim, imkan varsa.

6. Hırçın Karadeniz

Orduyu biliyorsanız rıhtımdan palamut ve lüfere uzağa atış amaçlı istiyorum.. kaç gram atarlı olması gerekiyor? burada boğaz gibi çok akıntılı bir su yok?modeller arasında shimano NEXAVE, VENGEANGE düşünüyorum... böyle gidersede sıfır alıcam en son..

7. Melih

Melih Aktif Üye

Bence 2.70 Bir Spin Kamış İşini Görücektir. Kumluk Alanda Avlanıcak İsen Yatırmak İçin Surf Tavsiye Ederim Ama Palamut ve Lüfere At-Çek Spin Kamış İşini Görücektir.

8. murat karahan

murat karahan Aktif Üye

Bizim oraların en deli akıntısına bile 100 gram yeter de artar. İşin içinde lüfer de varsa, hassas bir kamış olması açısından biraz mesafeden feragat edebilirsiniz. Yeri gelir izmaritte, istavritte, mavruşta kullanabilirsiniz. 150 gram atarın üzerine çıkmayın bence.

9. Hırçın Karadeniz

4.20 150 gr yeterlimidir hocam?

10. Hırçın Karadeniz

Teşekkür ederim liman arkasından avlanacağım.. palamut kıyıya yakın geçmediği için uzağa atış düşünüyorum.. şöyle diyim en az 100, maksimum 150 metreye atış benim işimi görür gibi düşünüyorum..

11. shadowpane

shadowpane Daimi Üye

hiç sörf kamış kullandınızmı bilmiyorum ama , rapala ile birlikte bu metrelere ulaşmak için ciddi donanımlar lazım. sadece kamış değil, sörf makara ve ip misinada baksan iyi olur, ben yaklaşık 2 yıldır boğazda avlanıyorum çok iyi atıcı değilim ama mevcut donanımım ile en iyi mesafem 115 metredir. donanımım
    salina 3 parça surf kamış, daiwa entoh 5500, savegear adrenalin 0,13/kendo 0,14 175 gram kurşun kambur kaşık, 8km poyrazda yaptığım atış,

ayrıca ordu gibi bir yerde avlanacaksanız ideal ağırlğınız 50-100 gram arasında olacaktır. size okuma cedros teleskopik, 420 önerebilirim. çitayı birazdaha yükseltecekseniz italcanna combat alın olayı bitirin.