Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Alış-veriş

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında ibrahim ünal tarafından paylaşıldı.

1. ibrahim ünal

ibrahim ünal Üye

Bulunduğum yere yeni taşındığım için olta kamış ve malzeme alabileceğim güvenilir ve uygun bir yer bilmiyor bunun için internet aracılığı ile alış-veriş yapacağım bunun için güvenilir bi internet sitesi önerebilir misiniz. Ayrıca Sakarya iline gitme imkanım var oralarda bildiğiniz balık malzemesi satan bi yer olarakta tavsiye edersenizde sevinirim herkese rasgele

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Önder Kanığ

Önder Kanığ Moderatör Yönetici

Sevgili İbrahim;

Aşağıya alışveriş yapabileceğin aklıma gelen bir kaç tane link ekledim, bunlardan güvenle alışveriş yapabilirsin.
    (Tabii ben aklıma gelen bir kaç Link'i eklediğimden bu diğerlerinin güvensiz olduğu anlamına gelmemeli.)

Sakarya'da alışveriş yapabileceğin yer var mı bilmiyorum alternatifi bol ürün yelpazesi ve fiyat karşılaştırması açısından avantajlı olacağını düşündüğüm aşağıdaki Link' leri veya forum arkadaşlarımızın farklı önereceği yerlerden değerlendirme yapmanı, eğer imkanın varsa firmaların yerlerine gitmeni,(İnternet'ten fotoğraflarını görerek almaktansa elinde görerek inceleyerek alman daha yararlı olacaktır.) tavsiye ederim.

Sabahsuyu.com - Olta Malzemeleri - Duo, Daiwa, Tailwalk, Tackle House, YGK, Miya Epoch, Major Craft, Vercelli, Shimano, Jigging Master
    SPOT BALIK Olta ve Balık Av Malzemeleri - Balık Avı Marketi - Olta Seti ve Takımları
    cengizbalikcilik.com.tr

4. ibrahim ünal

ibrahim ünal Üye

5. ibrahim ünal

ibrahim ünal Üye

Önder bey çok haklısınız bu diğer sitelerin güvensiz olduğu anlamına gelmiyor sadece siz değerli balık sevdalısı insanların daha önceden alış-veriş yapmış olduğu sitelerden faydalanmak istedim çok sağolun önder bey ilginiz için

Önder Kanığ bunu beğendi.
  6. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Aktif Üye

7. ibrahim ünal

ibrahim ünal Üye

8. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Aktif Üye

9. Saygın Karataş

Saygın Karataş Yeni Üye

10. ibrahim ünal

ibrahim ünal Üye