Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aman Dikkat !!!

Konu, 'Zıpkınla Balık Avcılığı' kısmında Melih tarafından paylaşıldı.

1. Melih

Melih Aktif Üye

Son Zamanlarda Malesef Sığ Su Bayılması Vakaları Artmaktadır.Lütfen Bu Konulara Dikkat Edelim..

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Zıpkınla dalan herkes için odasının baş köşesinde bulunmalı, duvar posteri yapılmalı uyarıcı ve öğretici tablodan.
    Ben iki arkadaşımı 1 sene içinde kaybettim bu illetten sebep, ve bende artık suya girmiyorum, tüm malzemelerimi yok ettim kimseye sebep olmamak için dağıtmadımda, bir ara sardım yine takım yapıcam diye vazgeçtim, iyikide vaz geçmişim, üç ay önce bir gece küçük bir kalp krizi geçirince meydana çıkan ve bu zevkimin , kalıntısı olduğunu öğrendiğim yada %90 ondandır denilen AORT ANEVRİZMASI rahatsızlığıyla karşı karşıyayım, yani aort damarının, bisiklet lastiği gibi balon, get yapması gibi bir illet, öyle bir illetki, nefesini tutmak yok, basınç yok, ağırlık kaldırmak yok, efor gerektiren herşey yasak, çok afedersiniz tuvalette ıkınmak bile yasak, hal böyle oluncada perşembe günü yapılacak anjiyo ile bir operasyon yapılıp yapılmayacağına karar verilecek.

Demem oki hobilerimiz, çok keyifli ama bir okadarda riskli. herkesin çok dikkat etmesi gereken bir konu açmışsınız tablo sonderece basit, basit olduğu kadarda, öğretici, inşallah herkes hobisini güvenli ve en önemlisi sağlıklı bir şekilde devam ettirir..

4. Melih

Melih Aktif Üye

Nejat Bey Geçmiş Olsun Umarım Kısa Zamanda Sağlıklı Olan Bir Operasyon Olur.Dediğiniz Gibi Hemen Hemen Herkesin Dikkat Etmesi Gereken Bir Tablo

5. Semsi_pasali

Semsi_pasali Aktif Üye

İnşallah tez zamanda sağlığınıza kavuşursunuz Nacizane herkeze tavsiyem sizi sevenler icin sevdiğiniz bazı seylere sınırlama getirmeniz babasını erken kaybetmiş biri olarak sağlıkla kalın

6. fishing06

fishing06 Aktif Üye

Nejat Bey öncelikle size geçmiş olsun demek istiyorum.
    Melih Bey size de bu konuyu açtığınız ve birçok kişinin dikkatini çektiğiniz için teşekkür etmek istiyorum.
    Maalesef bazı kişiler vücutlarını tanımadıkları ve kapasitelerinin farkında olmadıkları halde sadece anlamsız bir hırs yüzünden kendilerini aşırı zorluyorlar ve sonunda bu istenmeyen olaylar yaşanabiliyor.
    Tüple yapılan sportif dalışlarda bile 30 mt 'nin altına inmenin çok tehlikeli olduğu belirtilirken bazılarımızın bu derinliklere inerek trofe av peşinde koşturmaları gerçekten inanılması güç bir olay...
    Sizler de biliyorsunuz ki 3-5 mt 'lerde bile trofe balığa rastlamak mümkündür ve örnek videoları her yerde (sanal ortamda - web 'de) mevcuttur.
    Arkadaşlar, lütfen sınırlarınızı zorlamayın ve sevdiklerinizi arkanızda yanlız bırakmayın.
    Herkese kazasız ve bol trofeli avlar diliyorum.

7. sabora

sabora Daimi Üye

Nejat ağabey çok geçmiş olsun. Umarım anjiyo sonucu iyi haberler alırız ve en kısa zamanda sağlığına kavuşursun.

8. cankam

cankam Yeni Üye

geçen günlerde bende çok fena düştüm.. biraz daha dikkat etmek gerek teşekkür ederim hocam

9. fishing06

fishing06 Aktif Üye

Güzel bir paylaşım olmuş.
    Gerçekten dikkat edilmesi gereken bir konu...
    Teşekkürler.