Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Amasya/Taşova Alabalık ve Kasna

Konu, 'Göller, Barajlar, Akarsular ve Diğer Tatlısu Avlakları' kısmında honnery tarafından paylaşıldı.

1. honnery

honnery Yeni Üye

selam arkadaşlar foruma yeni üyel oldum balıkçılık konusundada yeni sayılırım Amasya taşova çevresinde kasna ve alabalık için gidebileceğim yerler varmıdır rapala ve meps kullanmayı düşünüyorum şimdiden herkese çok teşekkürler

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Merhaba öncelikle hoşgeldin, ilk mesajda tatlı suda avlak sorulunca pek cevap gelmeyebilir :)

4. honnery

honnery Yeni Üye

hoşbulduk çok iyi bilmediğim için forum kullanmayı aklıma yazdım dikkat ederim bundan sonra :)

5. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Benim için bir sorun yok, ama tatlı suları talan ettikleri için ortaya pek avlak yazmazlar :)

6. KalamA

KalamA Daimi Üye

Hoşgeldiniz, keyifli paylaşımlar dilerim. Ben de yakın geçmişte üye oldum, üye olurken kısaca yapmanızın uygun olacağı anladığım kadarıyla; imzanız ( isim, yaş, kan grubu, bölge vs.) gibi bilgileriniz ve akabinde ''Tanışalım'' kategorisinde kendinizi kısaca tanıtmanız olduğu yönündedir. Herzaman rastgelsin.

7. honnery

honnery Yeni Üye

Hoşbulduk teşekkür ederim bi kaç düzenleme yaptım inşallah uygun olmuştur avlak konusuna gelince istanbuldan taşovaya tayinim çıktı malum büyük şehire alıştıktan sonra küçük yerler helede ilçeler biraz sıkıcı gelebiliyor ister istemez maksadım tamamiyle vaktimi değerlendirme biraz sıkıntıdan kurtulma amaçlı bir hobi olarak yapmayı düşünüyorum